11 Merab Aleksidze St, T'bilisi
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

اقامت گرجستان

اگر به دنبال زندگی یا سرمایه گذاری خارجی در امنیت اجتماعی بالا در کنار ثبات اقتصادی هستید و همچنین نزدیک بودن به ایران نیز برای شما اهمیت بالایی دارد، گرجستان یکی از بهترین گزینه هاست ، از این رو در سال های اخیر درخواست اخذ اقامت گرجستان رشد چشم گیری داشته است. توجه داشته باشید که اقامت گرجستان مدل های مختلفی دارد و از راه های متفاوتی می توان آن را بدست آورد . مهم ترین قدم در زمینه دریافت اقامت گرجستان کسب اطلاعات درست و کامل می باشد که به شما اطمینان می دهیم شما در این وب سایت می توانید به آن دست یابید.به یاد داشته باشید کارشناسان ما آماده راهنمایی شما با ارائه مشاوره رایگان در زمینه دریافت اقامت گرجستان و سرمایه گذاری و تحصیل در این کشور به صورت تخصصی هستند و شما را از ابتدا تا انتهای مسیر همراهی می کنند تا شما بتوانید به نتیجه مطلوب خود دست یابید.

نخستین و بزرگترین سایت املاک کشور گرجستان به زبان فارسی

مجموعه ای از بهترین املاک گرجستان

  • خرید و فروش
  • رهن و اجاره
  • انواع زمین ، آپارتمان ، ویلا ، تجاری و اداری
اقامت گرجستان
اخذ اقامت گرجستان

اقامت گرجستان با خرید ملک

با خرید ملک فقط به ارزش صد هزار دلار آمریکا می توانید علاوه بر یک سرمایه گذاری امن ارزی ، به راحتی و در کمتر از ده روز کاری اقامت گرجستان را برای خودتان و تمام اعضای خانواده تان دریافت کنید و از آزادی ، آرامش ، امنیت اجتماعی و آب و هوای خوب لذت ببرید.

اقامت گرجستان

اقامت گرجستان با ثبت شرکت

در کشور گرجستان افرادی که اقدام به راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت می کنند می توانند با داشتن حداقل شرایط ، اقدام به دریافت اقامت گرجستان کنند، علاوه بر اخذ اقامت گرجستان برای خود ، برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود نیز اقامت بگیرند.

اقامت گرجستان

اقامت کاری گرجستان

با شروع فعالیت به عنوان کارمند یا کارگر در یکی از شرکت‌های فعال در کشور گرجستان و تامین شرایط حداقلی اخذ اقامت گرجستان‌ ،‌ می‌توانید به راحتی و در کوتاهترین زمان اقامت این کشور را برای خود و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود دریافت کنید.

شرایط اخذ اقامت گرجستان

اقامت تحصیلی برای دانشجویان

دریافت اقامت تحصیلی دانشجویی یکی از بهترین روش‌های اخذ اقامت گرجستان می باشد‌ . دانشجویان می توانند پس از ثبت نام در دانشگاه و تکمیل مدارک خود ظرف مدت بیست روز کاری اقامت گرجستان را برای خود و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود دریافت کنند.

اقامت گرجستان

اقامت دائم گرجستان با سرمایه گذاری

با سرمایه گذاری ۳۰۰ هزار دلار آمریکا در کسب و کار و فعالیت های اقتصادی در کشور گرجستان می توان اقامت گرجستان از نوع دائم را برای خود ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال دریافت کرد و از تمام امکانات زندگی در گرجستان همانند یک شهروند گرجی بهره مند شد.

اخذ اقامت گرجستان

اقامت دائم گرجستان با خرید ملک

اگر قصد خرید ملک و اخد اقامت گرجستان را دارید ، می‌توانید با خرید املاک به ارزش حداقل ۳۰۰ هزار دلار آمریکا اقامت گرجستان را که از نوع دائم می‌باشد برای خود ، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود دریافت کنید و از زندگی در آرامش و امنیت اجتماعی بالا لذت ببرید.

اقامت گرجستان

شهروندی گرجستان

یکی از مسائل مهم در امر مهاجرت به کشور گرجستان کسب اطلاعات درباره روش های دریافت تابعیت و شهروندی کشور گرجستان می باشد که شما می توانید با مطالعه این متن با نحوه دریافت شهروندی برای افرادی که اقامت گرجستان را دریافت می کنند ، آشنا شوید.

اقامت گرجستان

اقامت تحصیلی برای دانش آموزان

طبق آخرین قانون مهاجرت کشور گرجستان ، دانش آموزانی که در مدارس مورد تایید اداره آموزش و پرورش گرجستان از مقظع اول تا دوازدهم تحصیل کنند می توانند اقامت گرجستان را برای خود و والدین خود تا پایان دوره تحصیلی خود دریافت کنند.

فیلترها
Sort
display