49 Zurab Kvlividze St, Tbilisi, Georgia
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

اقامت گرجستان

گرجستان یکی از پرطرفدارترین کشورها در زمینه دریافت اقامت و مهاجرت برای ایرانیان در سالهای اخیر به شمار می رود. مهاجرت به گرجستان و اخذ اقامت گرجستان با توجه به قوانین جاری این کشور نیاز به مشاوره و اطلاع از فرایندهای حقوقی و مهاجرتی گرجستان را دارد. مجموعه Sisno Group از مرحله اول مهاجرت به گرجستان تا دریافت اقامت گرجستان در کنار شما خواهد بود. اگر در رابطه با گرجستان نیاز به مشاوره دارید همکاران ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند.

اقامت گرجستان با خرید ملک

با خرید ملک فقط به ارزش صد هزار دلار آمریکا می توانید علاوه بر یک سرمایه گذاری امن ارزی ، به راحتی و در کمتر از بیست روز اقامت گرجستان را برای خودتان و تمام اعضای خانواده تان دریافت کنید و از آزادی ، آرامش ، امنیت و آب و هوای خوب لذت ببرید.

اقامت گرجستان از طریق تحصیلی

دریافت اقامت تحصیلی یکی از آسانترین و کوتاه ترین روش های اخذ اقامت گرجستان می باشد . دانش آموزان و دانشجویان می توانند با تحصیل در مدارس و دانشگاه های گرجستان در کمتر از بیست روز اقامت گرجستان را برای خود و اعضای خانواده شان دریافت کنند.

اقامت گرجستان از طریق کاری

جهت دریافت اقامت کاری از کشور گرجستان شما می توانید با راه اندازی کسب و کار یا استخدام و شروع فعالیت در یک شرکت در کشور گرجستان به راحتی و در کوتاهترین زمان اقامت گرجستان را برای خودتان و اعضای خانواده تان دریافت کنید.

اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری

کسانی که قصد اخذ اقامت دائم گرجستان را دارند می توانند به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن تنها با سرمایه گذاری سیصد هزار دلار آمریکا در املاک یا راه اندزی کسب و کار این اقامت را برای خود و خانواده شان دریافت کنند و از امنیت اجتماعی و اقتصادی در کنار آرامش ، آزادی و آب و هوای مناسب لذت ببرند.

اقامت دایم
اقامت دایم

املاک گرجستان

برای انجام کلیه امور املاک از جمله خرید ، فروش ، رهن و اجاره انواع املاک از جمله زمین ، ویلا ، آپارتمان ، تجاری و اداری می توانید از نخستین و بزرگترین موتور جستجوی املاک گرجستان به زبان فارسی و متن های آموزشی در همین سایت استفاده کنید و همچنین می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان املاک ما استفاده کنید.

موتور جستجو املاک گرجستان

مجموعه ای از بهترین املاک گرجستان برای خرید ، فروش ، رهن و اجاره

اقامت دایم

طراحی و اجرای داخلی ساختمان

با توجه به اینکه در این کشور بسیاری از افراد خانه هایی خریداری می کنند که نیاز به طراحی و اجرای داخلی دارد و یکی از دغدغه های اصلی این افراد انتخاب یک شرکت معتبر و متخصص در این زمینه می باشد که به بتوانند کار خود را با خیال راحت به آنها واگذار کنند ، با مطالعه مطالب سایت می توانید درباره این موضوع اطلاعات بهتری بدست آورید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

سرمایه گذاری در گرجستان

اگر قصد سرمایه گذاری خارجی دارید ، در طی چند سال اخیر موضوع سرمایه گذاری در گرجستان به عنوان یک کشور با پتانسیل بالا و همچنین امنیت اجتماعی و اقتصادی بسیار خوب ، مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران در سراسر جهان قرار گرفته است. برای این امر شما نیاز به کسب اطلاعات مناسب و همراهی یک تیم مشاور خوب دارید . شما در این سایت می توانید اطلاعات خوبی درباره سرمایه گذاری در گرجستان بدست آورید و همچنین از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

ثبت شرکت در گرجستان

گرجستان رتبه سوم جهان در سهولت راه اندازی کسب و کار و جایگاه دوازدهم در تجارت آزاد جهانی را دارد و با توجه به شرایط خوب این کشور در روابط بین المللی سیاسی ، تجاری و همچنین امنیت اجتماعی و اقتصادی فوق العاده بالا در کنار برخورد خوب مردم این کشور با اتباع خارجی ، توجه بسیاری از سرمایه گذاران و علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار را از سراسر جهان به خود جلب کرده است.

تحصیل در گرجستان

با کمترین هزینه ، بدون آزمون ورودی و بدون اجبار به دارا بودن مدارک زبان انگلیسی ، می توانید در بهترین مدارس و دانشگاه های گرجستان ثبت نام کنید و علاوه بر بهره مندی از سیستم های آموزشی روز دنیا و مدارک مورد تایید کشورهای اروپایی و آمریکایی ، از آزادی ، آرامش و امنیت اجتماعی و اقتصادی باورنکردنی کشور گرجستان لذت ببرید.

پروژه های آماده سرمایه گذاری در گرجستان

افرادی که به دنبال سرمایه گذاری خارجی هستند معمولاً از مطالعه و بررسی پروژه های آماده سرمایه گذاری که از قبل مورد تحقیق و بررسی اولیه قرار گرفته اند استقبال می کنند ، در این بخش از سایت سعی داریم تا تعدادی از پروژه های سرمایه گذاری در گرجستان را به صورت مختصر در چند دسته بندی متفاوت به شما معرفی کنیم . چنانچه بعد از بررسی این پروژه ها نیاز به کسب اطلاعات بیشتر از این پروژه ها داشتید می توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص ما در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان بهره مند شوید.

فیلترها
Sort
display