Georgia, Tbilisi, Sabcho Sq, Zurab Kvlividze st 49, SISNO HOTEL
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

REDCO

REDCO

REDCO

درباره شرکت :

این شرکت در سال 2012 با هدف ساخت هتل های برند، مجتمع های مسکونی ، بازسازی و ریمونت فضای داخلی ساختمان ها پا به عرصه ی صنعت ساختمان سازی در گرجستان گذاشت.

پروژه های به اتمام رسیده :

- Batumi Tower : که شامل 91 آپارتمان با کلاس A و هتل معروف Le Meridien می باشد. - New Gudauri : شامل یک هتل آپارتمان و هتل 5 ستاره ی معروف رادیسون بلو در شهر گوری می باشد. - The valley : که شامل یک هتل آپارتمان در شهر باکوریانی است. - House near Mziuri : یک مجتمع مسکونی در تفلیس

 

 

پروژه در حال ساخت :

این شرکت در حال حاضر دو پروژه در دست ساخت دارد. یکی در نزدیکی باتومی و دیگری در تفلیس در منطقه ی ویلایی Krtsanisi واقع شده است. .در این بخش به پروژه ی در حال ساخت تفلیس این شرکت می پردازیم •Green home Krtsanisi : این پروژه در دو بلوک 4 طبقه با بهترین مصالح و مواد اولیه ساخته خواهد شد.

موقعیت مکانی پروژه :

این پروژه یک رزیدنس کلاس A در منطقه ی ویلایی Krtsanisi در نزدیکی سفارت های بریتانیا و لیتوانی می باشد. تاریخ اتمام این پروژه دسامبر 2021 است.

ویژگی ها و امکانات پروژه :

این پروژه در محیطی تمیز و آرام در 2 بلوک ساخته خواهد شد. که شامل 90 آپارتمان ، فضاهای تجاری، دفاتر اداری و پارکینگ زیر زمینی می باشد.

•زمین های بازی کودکان

•باشگاه بدنسازی

• پارکینگ های روباز و زیر زمینی

•خدمات محافظتی 24 ساعته

•مسیرهای دوچرخه سواری

•فضای سبز دلنشین

•چشم انداز پانورامیک از شهر و کوههای اطراف

کلیه ی ساکنین می توانند از کلیه ی امکانات مجتمع استفاده کنند.

 

 

 

 

 

 
 
 
 

متراژ واحد ها :

متراژ واحدهای این مجتمع از 69 متر مربع تا 264 متر مربع می باشد. واحدهای تحویلی به مشتری ها به صورت سفید خواهند بود. خصوصیات آپارتمان سفید در این مجتمع به این صورت خواهد بود: - ساخت و ساز اصلی در واحد به اتمام رسیده است. - نمای کلی ساختمان انجام شده است. - سرامیک های کف بالکن و شیشه های ریلی نصب شده است. - ورودی های ساختمان رنگ آمیزی شده است. - آسانسور نصب شده است. - درب ورودی نصب شده است. - سیم کشی اصلی برق داخل ساختمان شده است. - لوله کشی اصلی آب وارد ساختمان شده است. - سیستم فاضلاب و تهویه نصب شده است. - لوله کشی گاز وارد ساختمان شده است. - سیم کشی اینترنت و تلویزیون مرکزی انجام شده است.

قیمت :

شروع قیمت واحدها در این مجتمع از متر مربعی 1500 دلار شروع می شود. و بسته به متراژ و طبقات متغیر است. در صورتی که جزو 30 نفر اول خریداران باشید می توانید از 10 درصد تخفیف این شرکت بهره مند شوید.

نحوه ی پرداخت :

به صورت تماماً نقد . که در این صورت شامل تخفیف خواهد بود.

 

امیدواریم مطلب فوق برای شما مفید بوده باشد، چنانچه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه و خرید از واحدهای این مجتمع دارید کارشناسان املاک شرکت سیسنو گروپ آماده ی ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

فیلترها
Sort
display