Georgia, Tbilisi, Sabcho Sq, Zurab Kvlividze st 49, SISNO HOTEL
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

پروژهKRTSANISI VILLA RESIDENCE

اخذ اقامت

KRTSANISI VILLA RESIDENCE

درباره شرکت :

شرکت ویلا رزیدنس در سال 2010 توسط تاجری گرجی به نام نوشیروان نامورادزه تأسیس شد. اولویت اصلی شرکت ساخت سکونتگاه های درجه ی یک در مناطق زیست محیطی درجه ی یک بوده است، محیطی که چالش های عصر جدید را برای ساکنان این سکونتگاهها پاسخ دهد. این پروژه در حال حاضر با موفقیت در 5 هکتار پیشرفت کرده است. یک محیط زندگی شگفت انگیز ایجاد شده که تمامی استانداردهای مدرن را رعایت می کند. با توجه به تقاضای زیاد مردم ، شرکت ویلا رزیدنس سرمایه گذاری چندین میلیون دلاری انجام داده است و بیش از 12 هکتار زمین را خریداری کرده است. این شرکت در حال ساخت پروژه های جدیدی می باشد که همگی با استانداردهای روز دنیا منطبق هستند . این در حالی است که این شرکت تنها به فکر ساختن و اتمام پروژه نیست ، بلکه به فکر ایجاد شرایطی است که ساکنین این پروژه ها در مکانی شاد ،راحت ، تمیز و مقرون به صرفه زندگی کنند. .

ساخت سکونتگاه در مناطقی از محیط زیست طبیعی به صورتی که آسیبی به محیط زیست وارد نشود ،هم هنر و دانشی از ساخت و ساز میخواهد و هم دانش از محیط زیست، که این شرکت به خوبی به این مهم پرداخته است.

به اعتقاد این شرکت ، با وجود استرس در زندگی روزمره و کار بیرون از منزل، مکان زندگی باید در محیطی فارغ از هیاهو و آلودگی های صوتی و هوا باشد. وجود پروژه های این شرکت در محیط های اطراف شهر با رعایت استانداردهای لازم ،به خوبی این امکان را برای ساکنین فراهم آورده است.در سال های اخیر ، ترافیک ، آلودگی صوتی و آلودگی هوا تبدیل به عاملی آزار دهنده برای زندگی ساکنین تفلیس شده است. بنابراین لازم است مکانهایی برای زندگی در نظر گرفته شود که دور از این مشکلات باشد. بنابراین KRTSANISI VILLA RESIDENCE ساخته شد.

پروژه های به اتمام رسیده :

- بخش ساخته شده یک ساختمان پنج طبقه با پارکینگ زیر زمینی و استخر اختصاصی است. در این مجتمع دغدغه ی فضای پارکینگ و پشتیبانی و نگهداری از فضای مجتمع را نخواهید داشت. پرسنل خدماتی به خوبی آموزش دیده اند تا از فضای سبز مراقبت کنند و محیط را پاکیزه نگه دارند. گروه پشتیبانی تأسیسات نیز 24 ساعته آماده هستند تا زمان حل مشکلات تأسیساتی را به کمترین زمان ممکن برسانند(اپلیکیشن موبایلی برای این منظور و ثبت خرابی ها برای ساکنین در نظر گرفته شده است).

- در کنار بها دادن به موارد یاد شده ، تأمین امنیت ساکنین نیز در نظر گرفته شده است. دور تا دور مجتمع محصور شده است و به صورت 24 ساعته توسط افراد آموزش دیده و دوربین های مدار بسته حراست می شود. .

پروژه در حال ساخت :

مجموعه ویلا رزیدنس در حال توسعه می باشد. بخش جدید در حال توسعه به مساحت 12 هکتار در بافت تاریخی و با پرستیژ شهر تفلیس، در فاصله ی 6 کیلومتری میدان آزادی و 17 کیلومتری فرودگاه با چشم اندازی پانورامیک از شهر تفلیس واقع شده است. دوره زمانی ساخت بخش جدید 6 سال است. و در چهار فاز انجام می شود.

- فاز اول : شروع سال 2020 – اتمام سال 2022

- فاز دوم : شروع سال 2021 – اتمام سال 2023

- فاز سوم : شروع سال 2023 – اتمام سال 2025

- فاز چهارم : شروع سال 2025 – اتمام سال 2026

- فاز اول :

این فاز شامل ساخت 2 بلوک می شود. همانطور که اشاره شد ساخت این بلوکها در سه ماهه ی نخست سال 2022 به اتمام خواهد رسید. نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که با خرید هر کدام از واحدهای این مجتمع بزرگ ، شما می توانید از کلیه امکانات رفاهی مجتمع به رایگان استفاده نمایید. بلوک ها در 6 طبقه و هر بلوک 40 واحد ساخته خواهند شد.

موقعیت مکانی پروژه :

تصورش سخت است، اما فقط با پیاده روی 5 دقیقه ای از مرکز شهر، خود را در فضایی سبز و دور از هیاهوی شهری پیدا خواهید کرد. تفاوت دمایی در این مکان نسبت به مرکز شهر به خوبی قابل مشاهده است. منطقه ی KRTSANISI یکی از مناطق با پرستیژ و امن تفلیس است که اکثر سفارت خانه ها و منازل دیپلماتیک در این منطقه واقع است.

ویژگی ها و امکانات پروژه :

20 هزار متر مربع فضای این مجتمع انواع مختلفی از خانه ها را در خود جای داده است.

ساختمان پنج طبقه با پارکینگ زیر زمینی و استخر

ویلا با حیاطهای اختصاصی ساخته شده به صورت منحصر به فرد.

محوطه همچنین دارای استخر رو باز ، زمین فوتبال ، زمین تنیس، گلف، فضاهای بازی کودکان و همچنین فضاهای اختصاصی ورزشی می باشد..

امکانات رفاهی :

- 8 هکتار فضای تفریحی و فضای سبز

- مهد کودک با ظرفیت 150 نفر ، مدرسه با ظرفیت 500 نفر.

- میدان های سرگرمی و ورزشی .

- مسیر دوچرخه سواری

- مسیر عبور خودروهای گلف

- سالن های ورزشی (باشکاه بندسازی با چشم انداز شهر تفلیس، فوتبال، بسکتبال، بولینگ، بیلیارد)

- استخرهای روباز و سرپوشیده

- فضاهای تجاری

- خشکشویی

- فضاهای اختصاصی برای میهمانان

متراژ واحد ها :

متراژ واحدها از کمترین متراژ 57 متر مربع شروع و بیشترین متراژ 303 متر مربع خواهد بود :

>

قیمت :

قیمت واحدها بر اساس طبقات و متراژ از متر مربعی 1300 دلار تا 1720 دلار در قالب گرین خواهد بود.

نحوه ی پرداخت :

با پیش پرداخت 25 درصد می توانید صاحب ملک دلخواه خود در پروژه ی در حال ساخت ویلا رزیدنس شوید. خریدار می تواند 75 درصد مابقی مبلغ را به صورت دو ساله و بدون سود پرداخت نماید.

امیدواریم مطلب فوق برای شما مفید بوده باشد، چنانچه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه و خرید از واحدهای این مجتمع دارید کارشناسان املاک شرکت سیسنو گروپ آماده ی ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

فیلترها
Sort
display