49 Zurab Kvlividze St, Tbilisi, Georgia
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

نکات مهم برای خرید سیم کارت در گرجستان

نکات مهم برای خرید سیم کارت در گرجستان
ادمین سایت
زمان مطالعه: ۵ دقیقه

در کشور گرجستان برای خرید سیم کارت اگر توریست هستید تنها نیاز به نشان دادن اصل پاسپورت خود به اپراتور رسمی فروشنده سیم کارت دارید و در صورت داشتن اقامت گرجستان احراز هویت شما از طریق کارت اقامت نیز میسر است اقامت گرجستان قیمت سیم کارت نیز در این کشور بسته به مکان خرید شما بسیار ارزان در حد کمتر از 5 لاری یا حتی رایگان است به نحوی که شما فقط هزینه سرویس و پکیج خود را می پردازید . امکان خرید سیم کارت در گرجستان برای شما از سه طریق وجود دارد :

در محل سالن خروجی فرودگاه های گرجستان : زمانی که به فرودگاه های این کشور وارد می شوید به راحتی پس از خروج از بخش داخلی سالن تحویل بار و پس از ورود به سالن اصلی خروجی اگر کمی سر بچرخانید خواهید دید که کانترهایی برای فروش سیم کارت های تلفن همراه در گرجستان آنجا حضور دارند. اقامت گرجستان در نمایندگی های فروش سطح شهر : اگر در فرودگاه به هر دلیلی نتوانستید یا نخواستید سیم کارت خریداری کنید ، می توانید از نمایندگی های این شرکت ها در سطح شهر اقدام به خرید سیم کارت کنید ، به راحتی با جستجوی نام اپراتورهای سرویس دهنده بر روی نقشه آدرس نمایندگی های فروش به شما نمایش داده می شود ، همچنین شما می توانید از طریق وب سایت این شرکت ها نیز به ادرس نمایندگی های آن ها درسترسی داشته باشید.

دستگاه های ارائه دهنده سیم کارت به صورت اتوماتیک : برخی از شرکت های ارائه دهنده سرویس خدمات سیم کارت در گرجستان دستگاه هایی را به شکل ATM در سطح شهر قرار داده اند که به صورت اتوماتیک نیز می توانید از آنها سیم کارت خریداری کنید. اقامت گرجستان نکات بسیار مهم درباره خرید سیم کارت در گرجستان : اپراتورهای فروش سیم کارت در فرودگاه یا نمایندگی ها به زبان انگلیسی تسلط دارند و بدون هیچ مشکلی می توانید با زبان انگلیسی با آنها صحبت کنید و همچنین دستگاه های اتوماتیک نیز مجهز به سیستم تغییر زبان به انگلیسی هستند.

نکات بسیار مهم درباره خرید سیم کارت در گرجستان : اپراتورهای فروش سیم کارت در فرودگاه یا نمایندگی ها به زبان انگلیسی تسلط دارند و بدون هیچ مشکلی می توانید با زبان انگلیسی با آنها صحبت کنید و همچنین دستگاه های اتوماتیک نیز مجهز به سیستم تغییر زبان به انگلیسی هستند.

سعی کنید فقط بسته های مربوط به اینترنت را خریداری کنید و پول کمتری بابت تماس و پیامک بپردازید چرا که با توجه به بالا بودن سرعت اینترنت و امکان تماس از طریق پیام رسان ها در این کشور به راحتی می توانید کار خود را راه بیندازید.

امیدوارم از مطالعه مطلب فوق لذت برده باشید و چنانچه پس از مطالعه آن پرسشی برای شما پیش آمد ، کارشناسان ما با مشاوره رایگان در کنار شما هستند.

انصراف از نظر
دسته بندی ها
فیلترها
Sort
display