49 Zurab Kvlividze St, Tbilisi, Georgia
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

مهاجرت به گرجستان

مهاجرت به گرجستان

مهاجرت به گرجستان

مهاجرت به گرجستان

این روزها با توجه به شرایط دنیا افراد زیادی تمایل به مهاجرت به یک کشور دیگر را دارند ، برای مهاجرت به هر کشوری در ابتدا باید با روش هایی که می توان به صورت قانونی به آنجا مهاجرت کرد و همچنین نکات مثبت و منفی هر کدام آشنا شوید ، مهاجرت به گرجستان نیزاز این موضوع مستثنی نیست و شما باید با تمام راه های مهاجرت به گرجستان و نکات مثبت و منفی آن آشنا شوید. پیش از شروع مطلب درباره مهاجرت به گرجستان لازم است این را بدانید که هدف شما از مهاجرت چیست، چرا که اگر در ابتدا این هدف را مشخص نکنید پس از بروز فشارهای اولیه ای که عموما در ماه های اول مهاجرت به هر شخصی وارد می شود ، دچار سردرگمی می شوید که این موضوع بسیار بد است. پس دقت کنید هدف خودتان را از مهاجرت به گرجستان یا هر کشوری مشخص کنید تا در مسیر خود با انرژی پیش بروید و گمراه نشوید.

 

راه های مهاجرت به گرجستان

مهاجرت به گرجستان از طریق خرید ملک

این روش یکی از محبوب ترین روشهای مهاجرت به گرجستان است چرا که این کشور از نظر هزینه های زندگی بسیار کم هزینه و ارزان است و زمانی که هزینه های اجاره خانه وجود نداشته باشد و ملکی که در آن زندگی می کنید برای خود شما باشد و فقط برای هزینه های جاری نیاز به پول باشد علاوه بر اینکه امکان درآمدزایی در خود کشور وجود دارد ، حتی می توان هزینه های زندگی را از محل کشور مبدا ( کشوری که از آن مهاجرت می کنید) نیز تامین کرد و این کشور یک فضای عالی برای گذراندن دوران بازنشستگی و استراحت است.

بسیاری از افرادی که سرمایه کافی برای خرید ملک به حداقل ارزش صد هزار دلار آمریکا را دارند این روش را برای مهاجرت به گرجستان انتخاب می کنند در این روش شما اقامت یکساله دریافت می کنید که هر سال مجددا با احراز مالکیت می توانید درخواست اقامت یکساله دهید.

نوع دیگری در مورد مهاجرت به گرجستان با خرید ملک وجود دارد که از نوع دائم است و شما می توانید با خرید ملک به ارزش حداقل سیصد هزار دلار آمریکا ، اقامت دائم این کشور را دریافت کنید که عموما افرادی که قصد مهاجرت به گرجستان به صورت بلند مدت را دارند و استطاعت مالی این میزان خرید ملک را دارند از این روش استقبال زیادی می کنند چرا که با این مبلغ می توانند چند ملک خریداری کنند و با اجاره دادن آنها هزینه های مربوط به زندگی خود را نیز تامین کنند تا نیازی به تامین پول از محل دیگری نباشد.

مهاجرت گرجستان
مهاجرت به گرجستان

مهاجرت به گرجستان از طریق کاری(کارمندی):

این روش مهاجرت به گرجستان را عموما افرادی دوست دارند که قصد مهاجرت به عنوان کارمند یا کارگر را دارند و به طور کل می توان گفت که به دنبال هزینه کرد کمتری برای مهاجرت هستند ولی باید این نکته را در نظر داشته باشید که این روش بسیار سخت تر و پرریسک تر از سایر روش هاست که در ادامه توضیح خواهیم داد . ابتدا درباره قانون مربوطه مهاجرت به گرجستان از طریق کاری باید گفت که شما برای ارائه درخواست این اقامت باید این شرایط را محیا کنید که در شرکتی فعالیت کنید که به ازای هر تبعه خارجی کارمندش در یکسال پنجاه هزار لاری گرجستان درآمد مورد تایید اداره مالیات داشته باشد و همچنین حقوق شما حداقل در حدود 1200 لاری باشد که مالیات آن نیز پرداخت شود.

دلایل اصلی سخت بودن مهاجرت به گرجستان از طریق کاری( کارمندی) این است که کمتر شرکتی شرایط لازم را برای دریافت این اقامت داراست و همچنین شما در این روش علاوه بر هزینه های زندگی می بایست هزینه های مربوط به اجاره خانه را نیز متحمل شوید و این نکته لازم به ذکر است که در کشور گرجستان حقوق کارمند یا کارگر پایین است که در ادامه توضیح می دهیم که این یکی از دلایل مجبوبیت سرمایه گذاری در گرجستان است.

مهاجرت به گرجستان از طریق راه اندازی کسب و کار

همانطور که در آمارها و گزارشات جهانی مشخص شده است ، گرجستان با توجه به موضوعاتی مانند پایین بودن میزان حقوق پرسنل ، پایین بودن هزینه انرژی ، شرایط مناسب مالیاتی ، سهولت راه اندازی کسب و کار در امور اداری و نظام اداری سالم ، روابط بین المللی تجاری سیاسی مناسب و دهها دلیل دیگر بسیار مورد توجه سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است و آنها را به فکر مهاجرت به گرجستان انداخته است.

شما می توانید به عنوان کارمندی از شرکت خودتان همانظور که در بالا توضیح دادیم در صورت دارا بودن شرایط درخواست اقامت خود را ارائه دهید و اقامت موقت این کشور را بدست آورید و همینطور راه دیگری نیز وجود دارد تا افرادی که سرمایه بیشتری دارند و دید بلندمدت تری نسبت به مهاجرت به گرجستان دارند می توانند از آن بهره مند شوند این است که افراد خارجی در صورتی که در کشور گرجستان اقدام به سرمایه گذاری سیصد هزار دلار آمریکا کنید می توانند اقامت دائم این کشور را بدست آورند..

مهاجرت به گرجستان

نکته مثبت اصلی این روش مهاجرت به گرجستان این است که شما در کنار اینکه اقامت این کشور را به صورت موقت یا دائم بدست می آورید همچنین می توانید درامدزایی داشته باشید ، اما باید به یک نکته مهم توجه کرد که این روش برای ابتدای مهاجرت به هیچ وجه راه خوبی نیست چرا که شما بدون داشتن اطلاعات کافی وارد سرمایه گذاری در کشوری می شوید که از شرایط آن اطلاعی ندارید و برای این کار نیاز به تحقیق و بررسی دارید و همیشه به دوستان پیشنهاد می شود که از طریق خرید ملک یا تحصیل اقدام به دریافت اقامت کنند و پس از انجام بررسی های اولیه با دید باز اقدام به سرمایه گذاری کنید.

مهاجرت به کشور گرجستان

مهاجرت به گرجستان از طریق تحصیل

به راحتی می توان گفت که ارزان ترین و راحت ترین راه مهاجرت به گرجستان از طریق تحصیل است. طبق قانون افراد خارجی که در مراکز آموزشی مورد تایید وزارت آموزش و پروش گرجستان تحصیل کنند می توانند اقامت این کشور را بدست آورند . اهمیتی ندارد که این مرکز آموزشی مدرسه باشد یا دانشگاه ، شما پس از ثبت نام در آنها می توانید اقامت این کشور را دریافت کنید. نکته مثبت این روش مهاجرت به گرجستان ارزان بودن و آسان بودن آن است چرا که هزینه تحصیل در گرجستان بسیار ارزان است. اما نکته منفی این روش مهاجرت به گرجستان این است که شما نمی توانید سال هایی که اقامت تحصیلی دارید را جزو سابقه اقامت خود محسوب کنید.

مهاجرت به گرجستان از طریق ازدواج

اگر یک فرد خارجی با یک شهروند گرجستان ازدواج کند می تواند اقامت این کشور رابدست آورد ، تفاوتی ندارد که زن ازدواج کند یا مرد. در این همان ابتدا فرد می تواند درخواست اقامت دائم دهد و با توجه به نوع آن یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت به گرجستان است.

امیدواریم از مطالعه این مطلب استفاده کرده باشید ، چنانچه پس از مطالعه آن درباره مهاجرت به گرجستان پرسشی داشتید ، همکاران ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند.همچنین به یاد داشته باشید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره روش های اخذ اقامت گرجستان می توانید به سایر بخش های سایت مراجعه کنید.

فیلترها
Sort
display