49 Zurab Kvlividze St, Tbilisi, Georgia
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

مجتمع M3 سابورتالو

مجتمع M3 سابورتالو

مجتمع M3 سابورتالو

درباره شرکت

کمپانی M2 در حدود 15 سال است که در امر ساخت و ساز با بکار گیری ایده های نو اورانه و خلاقانه جایگاه ویژه ایی در بازار املاک گرجستان به دست اورده است .شرکت جورجیا کپیتال که مالک 100% این مجموعه می باشد تا کنون توانسته با ساخت 11 ساختمان در نقاط مختلف تفلیس حدود 3000 واحد را برای سکونت به خریداران تحویل دهد ، در سال 2019 این شرکت اغاز به ساخت پروژه جدیدی به نام مجتمع M3 سابورتالو کرده است تا در این پروژه هم 2000 واحد دیگر را به خریداران تحویل دهد .و به راحتی می توان گفت که مجتمع M3 سابورتالو یکی از بهترین پروژه های این شرکت است.

مجتمع M3 سابورتالو

پروژه های به اتمام رسیده توسط شرکت سازنده مجتمع M3 سابورتالو

این شرکت توانسته به عنوان یکی از سازنده های به نام در گرجستان تا کنون 11 پروژه موفق و بالغ بر 2500 واحد مسکونی را به مشتریان خود تحویل دهد ، همچنین در بسیاری از پروژه ها نظیر پروژه کازبگی شماره 15 چندین طبقه به عنوان هتل بسیار لوکس در اختیار گروه هتل های رامادا قرار گرفته است .

پروژه در حال ساخت (مجتمع M3 سابورتالو)

این شرکت در سال 2019 کا ساخت مجتمع M3 سابورتالو در خیابان مارشال گلوانی را اغاز کرد . پروژه ایی که در زمینی به مساحت 11.5 هکتار احداث می شود . این پروژه شامل 3 فاز میباشد که فاز اول ان تا انتهای سال 2021 ، فاز دوم انتهای سال 2023 و فاز سوم انتهای سال 2024 تحویل مشتریان میشود . فاز یک که شامل 391 آپارتمان میباشد تقریبا به طور کامل پیش فروش شده و فاز دوم نیز با داشتن 562 اپارتمان تقریبا 80% به فروش رفته است ، اکنون شرکت شروع به پیش فروش فاز سوم مجتمع M3 سابورتالو کرده است که با توجه به استقبال از فازهای اول و دوم این فاز نیز به سرعت فروخته خواهد شد . عملیات ساخت فازهای یک و دو با پیشرفتی بالغ بر 50 % در حال انجام است و به زودی عملیات ساخت فاز سوم مجتمع M3 سابورتالو اغاز خواهد شد .

M3 projects

ویژگی ها و امکانات مجتمع M3 سابورتالو

 • 1 4 هکتار منطقه تفریحی محوطه سازی شده بسیار زیبا
 • 2 مدارس و مهد کودک های مدرن
 • 3 پارکینگ زیر زمینی
 • 4 زمین بازی مخصوص کودکان
 • 5 زمین های ورزشی مخصوص بزرگسالان
 • 6 مسیرهای مخصوص دوچرخه سواری
  • 7 باشگاه بدنسازی
  • 8 استخر های سرپوشیده
  • 9 پارکینگ و لابی مخصوص مهمانان
  • 10 نظافت محوطه ، آسانسورها ، راهروها و نگهداری از فضای سبز
  • 11 در فازهای یک و دو تمامی واحد ها به صورت تکمیل شده تحویل میشود ولی در فاز سوم پروژه امکان خرید به صورت تکمیل شده و یا به صورت سفید کاری شده بسته به درخواست شما امکان پذیر است .
مجتمع M3 سابورتالو

کار طراحی و ساخت این مجتمع M3 سابورتالو با همکاری شرکت ZGF صورت گرفته که تمامی معیارهای یک زندگی لوکس را به همراه امکانات تفریحی ، آموزشی و فرهنگی برای ساکنان فراهم آورده است . در واحد هایی که توسط شرکت تکمیل میشود کلیه وسایل مربوط به آشپزخانه از قبیل کابینت ، گاز ، فر برقی و هواکش تعبیه خواهد شد.

همچنین نصب درب ها ، تکمیل کردن سرویس بهداشتی ، نقاشی دیوار ها و نصب رادیاتور ها بر عهده شرکت می باشد . در حالت سفید کاری شده کلیه کارهای مربوط به سفید کاری دیوارها ، لوله کشی های ابتدایی ، نصب سیم های برق اصلی و همچنین درب ورودی انجام خواهد شد

M3 project

موقعیت مکانی مجتمع M3 سابورتالو: این پروژه در خیابان مارشال گلوانی در محدوده سابورتالو شهر تفلیس واقع شده است که از نقاط خوش آب و هوای شهر به حساب می آید . فاصله تقریبی تا فرودگاه بین المللی تفلیس 30 دقیقه و تا مرکز قدیمی شهر و میدان آزادی تفلیس حودوا 15 دقیقه می باشد .

قیمت ها در مجتمع M3 سابورتالو برای واحد های تکمیل شده از 1125 تا 1250 دلار در هر متر مربع و با توجه به طبقه و نوع دید واحد ها به فضای بیرونی متغیر است . برای واحدهایی که در مرحله سفید کاری شده به فروش میرسند قیمتی بین 661 تا 970 دلار در هر متربع در نظر گرفته شده که بسته به نوع دید و طبقه متغیر میباشد .

نحوه پرداخت :

با توجه به استقبال بینظیر خریداران از این شرکت و با وجود شرایط پرداخت بسیار اسان انتظار میرود فاز سوم به سرعت دیگر فازها فروخته شود . - در صورت خرید نقدی میتوانید از تخفیف های بسیار عالی شرکت بهره مند شوید . - شما میتوانید با پرداخت تنها 10 درصد به عنوان پیش پرداخت و الباقی تا انتهای عملیات ساخت به صورت ماهیانه و با اقساط بدون بهره صاحب خانه رویای خود شوید .

M3 projects

متراژ و نقشه های آپارتمان های مجتمع M3 سابورتالو : در این پروژه آپارتمانهایی از 45مترمربع تا 125 متر مربع وجود دارد.

مجتمع M3 سابورتالو
M3 projects
مجتمع M3 سابورتالو
M3 projects
مجتمع M3 سابورتالو

امیدواریم مطلب فوق برای شما مفید بوده باشد، چنانچه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجتمع M3 سابورتالو و خرید از واحدهای این مجتمع دارید کارشناسان املاک Sisno Group آماده ی ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

فیلترها
Sort
display