49 Zurab Kvlividze St, Tbilisi, Georgia
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

طراحی و اجرای داخلی ساختمان

اخذ اقامت

طراحی و اجرای داخلی ساختمان

یکی از دلایلی که طراحی داخلی ساختمان در گرجستان یا به اصطلاحی ریمونت ساختمان در گرجستان پر طرفدار است شیوه معامله املاک در گرجستان است.
خرید ملک در گرجستان

درباره انواع ملک و شرایط خرید و اجاره املاک در گرجستان

ساختمان‌ها در گرجستان به چهار حالت معامله می‌شود که دو مورد آن در بخش زیر توضیح داده شده است:

ساختمان سیاه یا Black Frame : در این مدل ، ساختمان از لحاظ مشاعات و نما کامل شده اما زمانی که شما درب واحد را باز می کنید با یک مکعب سیمانی و فضای خالی بدون هیچ گونه دیواری روبرو می شوید که انشعابات آب و برق و گاز آن نیز تا دم در واحد آمده است.

ساختمان سفید یا White Frame : این مدل تنها تفاوتی که با مدل سیاه دارد این است که در این مدل عموماً دیوارکشی داخلی نیز انجام شده است و عموماً جاگذاری برق و لوله گاز نیز انجام شده است.معمولا این سوال پیش می‌آید که چرا تحویل بیش از 90 درصد ساختمان ها در گرجستان از سمت شرکت های ساختمانی به این شکل انجام می‌شود

دلیل اصلی فرهنگ خرید خانه در گرجستان است که طراحی و اجرای داخلی ساختمان در گرجستان را خود خریدار مطابق با سلیقه خود انجام دهد و دلیل بعدی آن اینست که این موضوع کار را برای فعالان صنعت ساختمان سازی در گرجستان بسیار راحت تر کرده است چرا که در مدت زمان کوتاه تری پروژه خود را تحویل می دهند. این موضوع به یکی از دلایل رشد صنعت ساختمان در گرجستان تبدیل شده است.

ساختمان سازی در گرجستان 

درباره سرمایه گذاری در صنعت ساختمان سازی در گرجستان بیشتر بدانید

طراحی داخلی

یکی از دغدغه های خریداران ساختمان های سیاه و سفید در گرجستان اینست که برای تکمیل ساختمان خود چه کاری می بایست انجام دهند و طراحی داخلی در گرجستان یا ریمونت ساختمان در گرجستان آن را چگونه به بهترین حالت انجام دهند، چرا که برای تکمیل ساختمان در گرجستان مالک باید زمان و هزینه زیادی بپردازد تا بتواند کار را خودش انجام دهد یا نظارت کند در کنار اینکه شاید تجربه و دانش کافی در زمینه کارهای فنی را نداشته باشد و در نهایت با هدر دادن زمان و پول ، به نتیجه مطلوب دلخواه خود نیز نرسد. البته بهترین انتخاب برای صاحبان املاک سیاه یا سفید واگذاری کارهای فنی و ریمونت خانه در گرجستان به یک شرکت معتبر است. چرا که از ابتدا می توانند هزینه را مدیریت کنند و با کمک گیری از تکنولوژی های روز طرح مورد نظر خود را تهیه کرده و نسبت به انجام آن تعهدات لازم را در قرارداد لحاظ کرد.همچنین از لحاظ زمانی نیز این کار بسیار کوتاهتر انجام می شود.

جالب است بدانید که در تحقیقاتی که بر اساس مشاهدات در این چند سال انجام دادیم ، کسانی که مدیریت طراحی و اجرای ساختمان در گرجستان را خودشان انجام می دهند علاوه بر تمام کردن پروژه در مدت زمان دو برابر بیشتر ، هزینه ای حداقل 60 درصد بیشتر نیز می پردازند و بعد از تمام شدن کار از عملکرد خودشان پشیمان می شوند. پس از گسترش فعالیت شرکت Sisno Group در زمینه املاک تعداد متقاضیانی که درخواست واگذاری طراحی و بازساری داخلی ساختمان هایشان را بر اساس اعتماد به ما داشتند هر روز بیشتر شد در نتیجه بر آن شدیم که با تشکیل و جمع آوری یک تیم حرفه ای در زمینه طراحی و اجرای داخلی ساختمان در گرجستان شدیم که از تجربه ی 12 ساله آنها در یکی از قطب های قدرتمند معماری جهان یعنی کشور امارات متحده عربی نیز استفاده کنیم. از این رو دپارتمان طراحی و اجرای داخلی در گرجستان نیز به فعالیت های ما اضافه شد و تا کنون توانسته دهها پروژه را به اتمام برساند.

خرید ملک در گرجستان
اقامت گرجستان

شما با عقد قرارداد طراحی و اجرای داخلی ساختمان در گرجستان می توانید ظرف چند روز کاری طراحی سه بعدی ملک خود را دریافت کنید و پس از تأیید آن و همچنین انتخاب متریال داخلی که امکان آن به صورت حضوری و آنلاین میسر می باشد ، با شروع پروژه روند کار را به صورت آنلاین مشاهده و کنترل کنید و در آخر نیز به بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ملک گرجستان خود را تحویل گرفته و از آن لذت ببرید. برای مشاهده نمونه کارها و یا در صورت بروز هر گونه پرسش در زمینه طراحی و اجرای داخلی ساختمان در گرجستان می توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید.

 
فیلترها
Sort
display