11 Merab Aleksidze St, T'bilisi
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

طراحی داخلی ساختمان در گرجستان

طراحی داخلی ساختمان در گرجستان

طراحی داخلی ساختمان در گرجستان

یکی از دلایلی که طراحی داخلی ساختمان در گرجستان یا به اصطلاحی ریمونت ساختمان در گرجستان پرطرفدار است شیوه تحویل ملک در این کشور است که در نود درصد مواقع داخل خانه‌ها به صورت آماده نشده توسط شرکت های ساختمانی به خریداران تحویل داده می شود. در این مطلب قصد داریم تا درباره طراحی داخلی ساختمان در گرجستان برای شما توضیح دهیم و امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شود.

طراحی داخلی ساختمان در گرجستان

پیشنهاد می کنیم درباره خرید ملک در گرجستان بیشتر بخوانید.

املاک در این کشور به چهار حالت مختلف داخلی معامله می‌شود که دو مورد آن نیازمند طراحی و اجرای داخلی می باشد که در مطلب ذیل به توضیح آن می پردازیم :

ساختمان سیاه یا بلک فریم : در این مدل ملک ، ساختمان از لحاظ مشاعات و نما کامل شده اما زمانی که شما درب ملک را باز می کنید تا وارد فضای داخلی آن شوید با یک فضای خالی بدون هیچ گونه دیواری روبرو می شوید که انشعابات آب و برق و گاز آن نیز تا دم درب ورودی آمده است.

ساختمان سفید یا وایت فریم : این مدل تنها تفاوتی که با سیاه یا بلک فریم دارد این است که در این مدل دیوارکشی داخلی و جاگذاری برق و لوله های گاز نیز انجام شده است.

معمولا این سوال پیش می‌آید که چرا تحویل بیش از ۹۰ درصد ساختمان ها در گرجستان از سمت شرکت های ساختمانی به این شکل انجام می‌شود . دلیل اصلی آن فرهنگ خرید ملک در این کشور است که طراحی داخلی ساختمان در گرجستان را خود خریدار مطابق با سلیقه خود انجام دهد و دلیل بعدی آن این است که این موضوع کار را برای فعالان صنعت ساختمان سازی در این کشور بسیار راحت تر کرده است چرا که در مدت زمان کوتاه تری پروژه خود را تحویل می دهند.

ریمونت ساختمان در گرجستان 

پیشنهاد می کنیم درباره ساختمان سازی در گرجستان بیشتر بخوانید.

یکی از دغدغه های خریداران ساختمان های سیاه و سفید در گرجستان این است که برای تکمیل ملک خود چه کاری می بایست انجام دهند و طراحی داخلی ساختمان در گرجستان را چگونه به بهترین حالت انجام دهند، چرا که برای تکمیل ساختمان در گرجستان مالک باید زمان و هزینه زیادی بپردازد تا بتواند کار را خودش انجام دهد یا نظارت کند در کنار اینکه شاید تجربه و دانش کافی در زمینه کارهای فنی را نداشته باشد و در نهایت با هدر دادن زمان و پول ، به نتیجه مطلوب دلخواه خود نیز نرسد. البته بهترین انتخاب برای صاحبان املاک سیاه یا سفید واگذاری کارهای فنی و ریمونت ساختمان در گرجستان به یک شرکت معتبر است. چرا که از ابتدا می توانند هزینه را مدیریت کنند و با کمک گیری از تکنولوژی های روز طرح مورد نظر خود را تهیه کرده و نسبت به انجام آن تعهدات لازم را در قرارداد لحاظ کرد. همچنین از لحاظ زمانی نیز این کار بسیار کوتاهتر انجام می شود.

طراحی داخلی ساختمان در گرجستان

جالب است بدانید که در تحقیقاتی که بر اساس مشاهدات در این چند سال انجام دادیم ، کسانی که مدیریت طراحی داخلی ساختمان در گرجستان را خودشان انجام می دهند علاوه بر تمام کردن پروژه در مدت زمان دو برابر بیشتر ، هزینه ای حداقل ۶۰ درصد بیشتر نیز می پردازند و بعد از تمام شدن کار از عملکرد خودشان پشیمان می شوند. پس از گسترش فعالیت شرکت سیسنو گروپ در زمینه املاک تعداد متقاضیانی که درخواست واگذاری طراحی و بازسازی داخلی ساختمان هایشان را بر اساس اعتماد به ما داشتند هر روز بیشتر شد در نتیجه بر آن شدیم که با تشکیل و جمع آوری یک تیم حرفه ای در زمینه ریمونت ساختمان در گرجستان شدیم که از تجربه ی ۱۲ ساله آنها در یکی از قطب های قدرتمند معماری جهان یعنی کشور امارات متحده عربی نیز استفاده کنیم. از این رو دپارتمان طراحی داخلی ساختمان در گرجستان نیز به فعالیت های ما اضافه شد و تا کنون توانسته است دهها پروژه را با موفقیت و به بهترین شکل به اتمام برساند.

اجرای داخلی ساختمان در گرجستان

شما با عقد قرارداد طراحی داخلی ساختمان در گرجستان می توانید ظرف چند روز کاری طراحی سه بعدی ملک خود را دریافت کنید و پس از تأیید آن و همچنین انتخاب متریال داخلی که امکان آن به صورت حضوری و آنلاین میسر می باشد ، با شروع پروژه روند کار را به صورت آنلاین مشاهده و کنترل کنید و در آخر نیز به بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ملک خود را تحویل گرفته و از آن لذت ببرید. برای مشاهده نمونه کارها و یا در صورت بروز هر گونه پرسش در زمینه طراحی داخلی ساختمان در گرجستان می توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید.

طراحی داخلی ساختمان در گرجستان
طراحی داخلی ساختمان در گرجستان

پادکست صوتی طراحی داخلی ساختمان در گرجستان

سوالات متداول طراحی داخلی ساختمان در گرجستان

1آیا امکان این وجود دارد که قرارداد طراحی داخلی ساختمان را بدون حضور شخص و به صورت آنلاین انجام داد؟

بله ، شما می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان ما درخواست بررسی شرایط ملک و قیمت گذاری را دهید وسپس از طریق آنلاین عقد قرارداد صورت گرفته و می توانید گام به گام روند پروژه خود را بررسی کنید.

2آیا برای طراحی داخلی ساختمان در گرجستان نیاز به اخذ مجوز دولتی هست؟

خیر شما برای طراحی داخلی در گرجستان نیاز به اخذ مجوز رسمی از دولت ندارید.

3 تفاوت قیمت طراحی داخلی ساختمان در گرجستان بین ساختمان بلک فریم و وایت فریم چقدر است؟

تفاوت قیمت تنها هری متر مربع در بین 50 تا 70 دلار می باشد.

4 نحوه پرداخت برای طراحی داخلی ساختمان در گرجستان معمولا به چه شکل است؟

معمولا 50 درصد در زمان عقد قرارداد ، 20 درصد در اواسط کار ، 20 درصد در مراحل نهایی و 10 درصد در زمان تحویل پروژه پرداخت می گردد.

فیلترها
Sort
display