49 Zurab Kvlividze St, Tbilisi, Georgia
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

سوالات متداول گرجستان

۱ رابطه مردم گرجستان با ایرانیان چگونه است؟

مردم گرجستان به طور کلی مردمان مهربانی هستند و اکثریت انها رابطه خوبی با مردم سایر کشورها و توریست ها دارند تنها دسته کمی هم از آنها وجود دارند که رابطه خوبی با خارجیها ندارند که این هیچ ربطی به ایرانی یا غیر ایرانی بودن ندارد که بیشتر این دسته را مردان و به ویژه سنین بالا تشکیل می دهند که میتوان دلیل آن را نیز به خاطر پیشینه تاریخی حملات کشورهای منطقه همچون روسیه ، ترکیه ، ایران و… دانست ولی در انتهای این پاسخ میتوانم بگویم به طور کلی این کشور یکی از بهترین مقاصد برای ایرانیان از لحاظ پذیرش مردم بومی آن کشور میباشد که دو دلیل عمده آن را تشکیل می دهد،دلیل اول مهمان نوازی و مهربانی مردم این کشور و دلیل دوم حضورتعداد زیادی گرجی در کشور ایران در شهرهای استان اصفهان ، قزوین ، مازندران و چند استان دیگر می باشد،چرا که آنها خاطره خوبی از مهمان نوازی ایرانیان دارند.

۲ فرهنگ خانوادگی و اجتماعی مردم در کشور گرجستان چگونه است؟

کشور گرجستان یک کشور اوراسیایی میباشد که با توجه به آن به راحتی میتوانید در یابید که مردم این کشور از لحاظ فرهنگی گونه ای میان اروپا و آسیا هستند یعنی علاوه بر رعایت کردن برخی فرهنگ های اروپایی و تلاش روز افزون برای نزدیک شدن به اروپا در نهایت ریشه های عمیقی از فرهنگ آسیایی در ساختار خانوادگی و اجتماعی مردم به چشم میخورد. برای مثال در این کشور تحکیم خانواده و زندگی کردن اعضای آن در کنار یکدیگر، احترام به سالمندان ، احترام به والدین ، حمایت از خانواده ، ساده زیستی ، کمک به هم نوع ، مشروعیت ازدواج (که موضوع مهمی در خانواده و اجتماع میباشد)، اعتقادات مذهبی و به دور از مسائل مدیریتی و سیاسی و … از ویژگیهای فرهنگی این کشور میباشد.

۳ شهرهای اصلی کشور گرجستان کدام است؟

کشور گرجستان دارای ۱۱ استان و ۵۴ شهر است، که شهرهای بزرگ ان عبارتند از: تفلیس پاییتخت، کوتاءیسی، باتومی، روستاوی، زوگدیدی، گوری وبوتی میباشد. آب و هوای این کشور چگونه است؟ آب و هوای کشور گرجستان در مناطق مختلف ۴ فصل است، یعنی شما در این کشور هوای کوهستانی و سرد، سرد و معتدل، معتدل مدیترانه ای، و معتدل و گرم را می بینید ولی چون سوال بیشتر مردم در مورد تفلیس میباشد میگویم که این شهر از لحاظ اب و هوایی دقیقا اب و هوای معتدل دارد و با توجه به دیده های خودم در اکثر مواقع با مقایسه با آب و هوای تهران تنها چند درجه تفاوت دارد (سردتر یا گرم تر) در این شهر میزان بارش باران از سطح متوسط بالاتر است ولی با توجه به موقعیت جغرافیایی آن، بارش برف در این شهر خیلی کمتر از سطح متوسط است. جمعیت کشور گرجستان چقدر است؟ جمعیت کشور حدود ۴ میلیون نفر در سال ۲۰۱۷ آمارگیری حدودی شده است. که این روند روبه افزایش میباشد و طبق امار حدود ۱/۵ میلیون نفر از این جمعیت در پایتخت یعنی شهر تفلیس اقامت دارند.

۴ گرجستان پروسه خرید ملک و سند زدن به چه شکل است؟

بعد از توافق طرفین خریدار و فروشنده با یکدیگر در زمان مشخص شده ای به اداره خدمات عمومی رفته و همزمان با نقل و انتقالات پول مدارک را طرفین امضا می کنند و این پروسه نهایتاً یک ساعت زمان می برد. سند ملک ظرف چه مدت آماده می شود؟ شما برای انتخاب آماده شدن سند خود سه انتخاب دارید :همان روز ، روز بعد کاری و ۴ روز کاری بعد که پرداختی شما برای آن به ترتیب ۲۱۰ لاری ، ۱۵۰ لاری و ۵۵ لاری می باشد در گرجستان برای خرید ملک نیازی به انجام استعلام از اداره هایی همچون مالیات یا شهرداری نیست؟ خیر ، در این کشور همه این موارد به صورت اتوماسیون بوده و شما به راحتی با وارد کردن کد ملک در سایت اداره خدمات عمومی تمام اطلاعات مربوط به ملک را دریافت کرده و چک کنید که این کار توسط کارشناسان sisno group انجام می شود تا شما خرید درستی داشته باشید. آیا امکان فروش یک ملک به چند نفر وجود دارد؟ خیر ، به هیچ وجه این امکان وجود ندارد چرا که تنها محل برای تنظیم سند اداره خدمات عمومی بوده و برای نوشتن توافقنامه های خرید نیز می توان از دفترخانه های رسمی(notari bureau) استفاده کرد که سیستم ها به یکدیگر متصل هستند. امکان خرید اقساطی ملک در گرجستان وجود دارد؟ بله، در حال حاضر برای ایرانیان امکان خرید اقساطی ملک های در حال ساخت به صورت اقساطی وجود دارد. در گرجستان ساختمان ها در چه حالاتی معامله می شوند؟ در این کشور داخل واحدهای ساختمان ها در ۴ حالت سیاه یا همان سفت کاری،سفید یا گچ کاری،تمام شده و مبله معامله می شود.(جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سوال اینجا کلیک کنید) پرداخت پول برای خرید ملک در گرجستان به چگونه است؟ معمولاً واحد رایج برای خرید و فروش ملک در این کشور دلار است و پول به خریدار معمولاً برای ایرانیان به صورت نقد می باشد. کمیسیون خرید ملک در گرجستان به چه شکل است؟ در این کشور کمیسیون مشاوران املاک توسط فروشنده پرداخت می شود و خریدار هیچ کمیسیونی پرداخت نمی کند و کمیسیون خرید و فروش معمولاً ۳ درصد ارزش معامله می باشد.

۵ اجاره ملک در گرجستان پول پیش یا وجه ضمانت وجود دارد؟

خیر ، در این کشور چیزی تحت عنوان پول پیش یا وجه ضمانت وجود ندارد و شما برای اجاره ملک تنها باید اجاره ماه اول و ماه آخر را پرداخت کنید. خانه ها در گرجستان به چه شکل اجاره داده می شود؟ در اینجا خانه ها به صورت مبله اجاره داده می شود. منظور از مبله چیست و چه امکاناتی دارد؟ منظور از مبله ، داشتن وسایل ضروری زندگی از جمله یخچال،گاز،ماشین لباسشویی،تلویزیون،اینترنت،میز و مبلمان،تخت خواب،کمد و لوستر می باشد که برخی از خانه ها علاوه بر این وسایل مایکروفر،جاروبرقی،اتو،سشوار و ظروف نیز دارند. کمیسیون اجاره املاک در گرجستان چقدر است و چه کسی پرداخت می کند؟ کمیسیون اجاره املاک همان اجاره ماه آخر است که توسط مستأجر به مالک پرداخت می شود و مستأجر هیچ مبلغی بابت کمیسیون پرداخت نمی کند. اجاره ها در کشور گرجستان با چه ارزی پرداخت می شود؟ در این کشور عموماً اجاره ها به دلار آمریکا می باشد هر چند که تعداد کمی هم به لاری گرجستان می باشد. مدت زمان های اجاره ملک در گرجستان چه مدت است؟ با توجه به اینکه این موضوع مربوط به نحوه توافق می باشد ولی عموماً املاک به صورت سالانه اجاره داده می شوند.

۶ آیا در کشور گرجستان نیاز به حضور یک فرد گرجی (بومی) در سهام داران شرکت میباشد؟

خیر در گرجستان شما می توانید بدون حضور هیچ شخص گرجی(بومی) مالکیت ۱۰۰ درصد شرکت را داشته باشید و همانند کشورهای عربی نیست. برای ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود حداقل نیاز به حضور چند نفر به عنوان سهامدار می باشد؟ شما در گرجستان می توانید یک نفره شرکت ثبت کنید و مالکیت ۱۰۰ درصد داشته باشید و همانند ایران نیست که برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیاز به حداقل ۲ نفر سهامدار داشته باشید. برای انجام کار در این کشور نیاز به اخذ مجوزی هست؟ خیر،در این کشور بیش از ۹۵ درصد فعالیت ها نیاز به اخذ مجوز ندارد و قابل ذکر است که طبق آمار جهانی این کشور در جایگاه سوم سهولت راه اندازی کسب و کار و اخذ مجوز قرار دارد. آیا قبل از اجاره یا خرید دفتر میتوان شرکت را ثبت کرد؟ بله شما میتوانید شرکت خود را ثبت کنید و در آدرس آن از یک آدرس موقت استفاده کنید. آیا در گرجستان می توان بدون ثبت شرکت و به عنوان شخص حقیقی فعالیت نمود؟ بله ، اما فقط می توانید اقدام به فعالیتهایی کنید که در آن نیازی به پرداخت حقوق یا واگذاری کار به شخص یا شرکت دیگر وجود ندارد و شغل شما به طور کامل شخص محور است که در این حالت نیز شما باید برای دریافت کد مالیاتی به عنوان شخص حقیقی اقدام نمایید. (برای مثال یک حسابدار که با انجام کارش دستمزد می گیرد میتواند بدون شرکت نیز کار کند. اما اگر همین حسابدار پس از مدتی اقدام به واگذاری کل یا بخشی از کار خود به شخص دیگری به عنوان کارمند یا پیمانکار کند حتما می بایست شرکت ثبت کند). مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در گرجستان چیست؟ حضور سهامداران اصل پاسپورت و ترجمه آن به زبان گرجی تنظیم اساسنامه یا چارت شرکت در گرجستان آیا برای ثبت شرکت در مراحل ثبتی نیاز به نوشتن سرمایه اولیه می باشد؟خیر ، نیازی به تعیین سرمایه اولیه نیست. پروسه ثبت شرکت در گرجستان چه مدت زمان می برد؟ ثبت شرکت تنها کمتر از ۲ ساعت انجام می شود و مدارک آن تا ۲۴ ساعت کاری آماده می شود و اگر درخواست کنید می توانید با پرداخت مبلغ مازاد مدارک شرکت را در همان روز دریافت کنید.

۷برای ثبت برند در گرجستان نیاز به چه مدارکی است؟

شما برای ثبت برند فقط نیاز دارید که یا شرکت ثبت شده در گرجستان داشته باشید و یا شخص حقیقی دارای اقامت این کشور باشید.یعنی یا برند را به نام شرکت ثبت شده در گرجستان ثبت می کنید یا به نام شخص حقیقی دارای اقامت و علاوه بر آن نیاز به طرح برند خود نیز دارید که با در دست داشتن این مدارک بعد از مشاوره با وکلای مجرب sisno group پرونده ثبت برند شما در جریان می افتد. مدت زمان ثبت برند چقدر چقدر است؟ مدت زمان آن ۱۰ روز کاری می باشد قوانین ثبت برند در این کشور با قوانین بین المللی مشابه است؟ بله ، ثبت برند در گرجستان نیز از قوانین جهانی پیروی می کند.

۸ فرهنگ خانوادگی و اجتماعی مردم در کشور گرجستان چگونه است؟

کشور گرجستان یک کشور اوراسیایی میباشد که با توجه به آن به راحتی میتوانید در یابید که مردم این کشور از لحاظ فرهنگی گونه ای میان اروپا و آسیا هستند یعنی علاوه بر رعایت کردن برخی فرهنگ های اروپایی و تلاش روز افزون برای نزدیک شدن به اروپا در نهایت ریشه های عمیقی از فرهنگ آسیایی در ساختار خانوادگی و اجتماعی مردم به چشم میخورد. برای مثال در این کشور تحکیم خانواده و زندگی کردن اعضای آن در کنار یکدیگر، احترام به سالمندان ، احترام به والدین ، حمایت از خانواده ، ساده زیستی ، کمک به هم نوع ، مشروعیت ازدواج (که موضوع مهمی در خانواده و اجتماع میباشد)، اعتقادات مذهبی و به دور از مسائل مدیریتی و سیاسی و … از ویژگیهای فرهنگی این کشور میباشد.

۹ از چه روش هایی می توان اقامت گرجستان را دریافت کرد؟

ک؟ از طریق خرید ملک ، تحصیل ، راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت و کارمندی می توان اقامت گرجستان را دریافت کرد. این اقامت ها دائم هستند یا موقت؟ این اقامت ها موقت هستند. آیا راهی برای کسب اقامت دائم گرجستان وجود دارد؟ بله ، از طریق سرمایه گذاری ۳۰۰ هزار دلار آمریکا در امور اقتصادی و کسب و کار می توان اقامت دائم این کشور را دریافت کرد. پس از چند سال اقامت های موقت به دائم تبدیل می شود؟ پس از شش سال از گذشت اقامت های موقت به جز اقامت تحصیلی می توان درخواست اقامت دائم گرجستان را داد اما راههایی برای کوتاهتر کردن این راه نیز وجود دارد که بهتر است با وکلای مجرب sisno group در مورد آن مشاوره داشته باشید.

۱۰ از چه روش هایی می توان اقامت گرجستان را دریافت کرد؟

از طریق خرید ملک ، تحصیل ، راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت و کارمندی می توان اقامت گرجستان را دریافت کرد. این اقامت ها دائم هستند یا موقت؟ این اقامت ها موقت هستند. آیا راهی برای کسب اقامت دائم گرجستان وجود دارد؟ بله ، از طریق سرمایه گذاری ۳۰۰ هزار دلار آمریکا در امور اقتصادی و کسب و کار می توان اقامت دائم این کشور را دریافت کرد. پس از چند سال اقامت های موقت به دائم تبدیل می شود؟ پس از شش سال از گذشت اقامت های موقت به جز اقامت تحصیلی می توان درخواست اقامت دائم گرجستان را داد اما راههایی برای کوتاهتر کردن این راه نیز وجود دارد که بهتر است با وکلای مجرب sisno group در مورد آن مشاوره داشته باشید. برای مشاهده تمامی راه های کسب اقامت گرجستان کلیک نمایید . اقامت گرجستان از طریق خرید ملک با خرید حداقل چه مبلغی ملک میتوانید اقامت گرجستان را دریافت کنید؟ با خرید ملک با ارزش حداقل ۱۰۰ هزار دلار امریکا میتوان اقامت گرجستان را دریافت کرد. اقامت گرجستان از طریق خرید ملک چه نوع اقامتی است؟ اقامت موقت یکساله می باشد. دلیل اینکه اقامت خرید ملک به صورت موقت می باشد چیست؟ چرا که شما با خرید ملک به ارزش ۱۰۰ هزار دلار امریکا و فروش آن بلافاصله پس از گرفتن اقامت تا ابد اقامت این کشور را نداشته باشید، که به نوعی دور زدن قانون است.پس متوجه می شویم که این کار کاملا منطقی است. آیا با خرید اقساطی ملک می توان اقامت دریافت کرد؟خیر ، امکان اخذ اقامت از طریق خرید اقساطی نیست چرا که با خرید اقساطی سند تا زمان پایان اقساط به نام شما نمی شود. بعد از چند سال اقامت موقت تبدیل به اقامت دائم میشود؟ طبق قوانین تا به این لحظه پس از ۶ سال اقامت موقت تبدیل به اقامت دائم میشود. مدارک مورد نیاز اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک چیست؟ عکس (که در اداره خدمات عمومی دریافت می شود) فرم درخواست اقامت ارزیابی ملک توسط ارزیاب رسمی مورد تأیید دولت ترجمه رسمی پاسپورت به زبان گرجی گواهی عدم سوءپیشینه (طبق قانون برای افراد بالای ۱۴ سال طبق درخواست اداره خدمات عمومی) واریزی اداره خدمات عمومی برای انجام روادید زمان مورد نیاز جهت اخذ اقامت از طریق خرید ملک چقدر است؟ میتوانید یکی از سه حالت ۱۰ یا ۲۰ یا ۳۰ روزه را انتخاب کنید و در آن مدت جواب خود را دریافت کنید و سپس بعد از اخذ جواب مثبت با نوشتن درخواست ۱۰ روز کاری زمان می برد تا کارت اقامت گرجستان برای شما آماده شود. برای اقدام کردن اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اداره خدمات عمومی نیاز به باقی ماندن چند روز از زمان ویزای توریستی است؟باید حداقل ۷ روز از زمان ویزای توریستی شما باقی مانده باشد. با گرفتن اقامت گرجستان از طریق خرید ملک چه کسانی از اعضای خانواده شما میتوانند اقامت دریافت کنند؟با اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک می توانید برای همسر، فرزندان و پدر و مادر خود اقامت گرجستان از طریق نسبیت را دریافت کنید. برای تمدید اقامت گرجستان از طریق خرید ملک چه مدارکی لازم است؟ فرم درخواست اداره خدمات عمومی عکس آیا با تغییر قانون امکان باطل شدن اقامت های گذشته وجود دارد؟طبق قانون جهانی و مطابق با اصول، قانون هیچ گاه عطف به ماسبق ندارد یعنی برای اجرا به عقب باز نمی گردد و برای از آن به بعد است. آیا بدون حضور خود شخص امکان انجام کار اقامت وجود دارد؟به هیچ وجه این کار ممکن نیست و تنها پس از تشکیل پرونده با داشتن وکالت رسمی می توان مدرکی به پرونده کم یا زیاد کرد. حتی پس از ارائه جواب مثبت با وکالت نمی توان اقدام به نوشتن درخواست برای صدور کارت اقامت گرجستان کرد.

۱۱ برای ثبت برند در گرجستان نیاز به چه مدارکی است؟

شما برای ثبت برند فقط نیاز دارید که یا شرکت ثبت شده در گرجستان داشته باشید و یا شخص حقیقی دارای اقامت این کشور باشید.یعنی یا برند را به نام شرکت ثبت شده در گرجستان ثبت می کنید یا به نام شخص حقیقی دارای اقامت و علاوه بر آن نیاز به طرح برند خود نیز دارید که با در دست داشتن این مدارک بعد از مشاوره با وکلای مجرب sisno group پرونده ثبت برند شما در جریان می افتد. مدت زمان ثبت برند چقدر چقدر است؟ مدت زمان آن ۱۰ روز کاری می باشد قوانین ثبت برند در این کشور با قوانین بین المللی مشابه است؟ بله ، ثبت برند در گرجستان نیز از قوانین جهانی پیروی می کند.

۱۲ از چه روش هایی می توان اقامت گرجستان را دریافت کرد؟

از طریق خرید ملک ، تحصیل ، راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت و کارمندی می توان اقامت گرجستان را دریافت کرد. این اقامت ها دائم هستند یا موقت؟ این اقامت ها موقت هستند. آیا راهی برای کسب اقامت دائم گرجستان وجود دارد؟ بله ، از طریق سرمایه گذاری ۳۰۰ هزار دلار آمریکا در امور اقتصادی و کسب و کار می توان اقامت دائم این کشور را دریافت کرد. پس از چند سال اقامت های موقت به دائم تبدیل می شود؟ پس از شش سال از گذشت اقامت های موقت به جز اقامت تحصیلی می توان درخواست اقامت دائم گرجستان را داد اما راههایی برای کوتاهتر کردن این راه نیز وجود دارد که بهتر است با وکلای مجرب sisno group در مورد آن مشاوره داشته باشید.

۱۳ با خرید حداقل چه مبلغی ملک میتوانید اقامت گرجستان را دریافت کنید؟

با خرید ملک با ارزش حداقل ۱۰۰ هزار دلار امریکا میتوان اقامت گرجستان را دریافت کرد. اقامت گرجستان از طریق خرید ملک چه نوع اقامتی است؟ اقامت موقت یکساله می باشد. دلیل اینکه اقامت خرید ملک به صورت موقت می باشد چیست؟ چرا که شما با خرید ملک به ارزش ۱۰۰ هزار دلار امریکا و فروش آن بلافاصله پس از گرفتن اقامت تا ابد اقامت این کشور را نداشته باشید، که به نوعی دور زدن قانون است.پس متوجه می شویم که این کار کاملا منطقی است. آیا با خرید اقساطی ملک می توان اقامت دریافت کرد؟خیر ، امکان اخذ اقامت از طریق خرید اقساطی نیست چرا که با خرید اقساطی سند تا زمان پایان اقساط به نام شما نمی شود. بعد از چند سال اقامت موقت تبدیل به اقامت دائم میشود؟ طبق قوانین تا به این لحظه پس از ۶ سال اقامت موقت تبدیل به اقامت دائم میشود. مدارک مورد نیاز اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک چیست؟ عکس (که در اداره خدمات عمومی دریافت می شود) فرم درخواست اقامت ارزیابی ملک توسط ارزیاب رسمی مورد تأیید دولت ترجمه رسمی پاسپورت به زبان گرجی گواهی عدم سوءپیشینه (طبق قانون برای افراد بالای ۱۴ سال طبق درخواست اداره خدمات عمومی) واریزی اداره خدمات عمومی برای انجام روادید زمان مورد نیاز جهت اخذ اقامت از طریق خرید ملک چقدر است؟ میتوانید یکی از سه حالت ۱۰ یا ۲۰ یا ۳۰ روزه را انتخاب کنید و در آن مدت جواب خود را دریافت کنید و سپس بعد از اخذ جواب مثبت با نوشتن درخواست ۱۰ روز کاری زمان می برد تا کارت اقامت گرجستان برای شما آماده شود. برای اقدام کردن اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اداره خدمات عمومی نیاز به باقی ماندن چند روز از زمان ویزای توریستی است؟باید حداقل ۷ روز از زمان ویزای توریستی شما باقی مانده باشد. با گرفتن اقامت گرجستان از طریق خرید ملک چه کسانی از اعضای خانواده شما میتوانند اقامت دریافت کنند؟با اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک می توانید برای همسر، فرزندان و پدر و مادر خود اقامت گرجستان از طریق نسبیت را دریافت کنید. برای تمدید اقامت گرجستان از طریق خرید ملک چه مدارکی لازم است؟ فرم درخواست اداره خدمات عمومی عکس آیا با تغییر قانون امکان باطل شدن اقامت های گذشته وجود دارد؟طبق قانون جهانی و مطابق با اصول، قانون هیچ گاه عطف به ماسبق ندارد یعنی برای اجرا به عقب باز نمی گردد و برای از آن به بعد است. آیا بدون حضور خود شخص امکان انجام کار اقامت وجود دارد؟به هیچ وجه این کار ممکن نیست و تنها پس از تشکیل پرونده با داشتن وکالت رسمی می توان مدرکی به پرونده کم یا زیاد کرد. حتی پس از ارائه جواب مثبت با وکالت نمی توان اقدام به نوشتن درخواست برای صدور کارت اقامت گرجستان کرد.

۱۴ اقامت گرجستان از طریق کارمندی چه نوع اقامتی است؟

این اقامت از نوع موقت میباشد ، که با توجه به صلاحدید اداره مهاجرت امکان دارد ، بین یک ماهه تا یک ساله صادر شود. اقامت گرجستان در اصل به چه معنی می باشد؟ این اقامت به این معنی است که شما در یک شرکت گرجی به عنوان کارمند در پستی استخدام شده و حقوق میگیرید و مالیات حقوق پرداخت می کنید و بعد از آن با در دست داشتن تمام مدارک کاری خود به اداره خدمات عمومی مراجعه و در خواست اقامت از نوع کارمندی می دهید. مدارک مورد نیاز برای پرونده اقامت گرجستان از طریق کارمندی چیست؟ قرار داد کاری با شرکت گرجی گزارش رسمی پرداخت مالیات فرم در خواست عکس (که در اداره خدمات عمومی گرفته میشود) ترجمه پاسپورت به زبان گرجی گواهی عدم سوء پیشینه (برای افراد بالای ۱۴ سال) آیا فرد پس از گرفتن اقامت کارمندی گرجستان می تواند برای اعضای خانواده خود نیز اقامت نسبیت گرجستان را بگیرد؟بله میتواند پس از گرفتن کارت اقامت گرجستان برای همسر، فرزندان، پدر و مادر خود نیز اقامتذگرجستان از طریق نسبیت را بگیرد. در زمان اقامت کارمندی اگر به طور دائم در این کشور حضور نداشته باشیم آیا اقامت کارمندی باطل میشود؟خیر، در دست داشتن اقامت کارمندی به معنای الزام برای حضور دائمی نیست و رفت و آمد شما اختلالی در این روند ایجاد نمی کند. مدت زمان اخذ اقامت کارمندی گرجستان به چه صورت است؟ اقامت کارمندی نیز مانند سایر اقامت ها قابلیت انتخاب ۱۰ ، ۲۰ یا ۳۰ روزه را دارد ولی پیشنهاد ما برای مدت زمان انتخابی برای اخذ اقامت کارمندی انتخاب ۳۰ روزه میباشد چرا که از طرف افسر اداره مهاجرت نیاز به تحقیقات بیشتری می باشد. مهم ترین عامل در اقامت کارمندی چیست؟ مهم ترین عامل در اقامت کارمندی این است که مالیات حقوق شما پرداخت شود. آیا بدون حضور خود شخص امکان انجام کار اقامت وجود دارد؟ به هیچ وجه این کار شدنی نیست و تنها پس از تشکیل پرونده با داشتن وکالت رسمی می توان مدرکی به پرونده کم یا زیاد کرد، حتی پس از ارائه جواب مثبت با وکالت نمی توان اقدام به درخواست برای صدور کارت اقامت کرد. برای تمدید اقامت کارمندی نیاز به چه مدارکی است؟ مجددا نیاز به قرار داد کاری شرکت و گزارش رسمی اداره مالیات از واریزی ها و حضور خود شخص به همراه کارت اقامت قبلی میباشد.

۱۵ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت بلافاصله بعد از ثبت شرکت قابل درخواست می باشد؟

خیر ، این اقامت را عموماً برای شرکت هایی پیشنهاد می کنیم که حداقل ۳ ماه از فعالیت آنها برای مثال پرداخت اجاره بهای محل شرکت،پرداخت حقوق ها،مالیات های حقوق ها و همچنین خرید و فروش های شرکت گذشته باشد. برای اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت نیاز به چه مدارکی می باشد؟ عکس( که در اداره دولتی گرفته می شود) واریزی انجام روادید در اداره دولتی فرم درخواست مدارک تهیه شده از اداره مالیات که نشان دهنده پرداخت های مالیات شما و تراکنش های شرکت باشد. هر گونه مدرکی که نشان دهنده فعالیت شرکت شما می باشد به پرونده کمک می کند برای مثال قراردادهایی که برای شرکت خود بسته اید. از زمان اقدام برای اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت تا دریافت پاسخ چقدر زمان می برد؟ همانند سایر اقامت ها مدت زمان برای دریافت پاسخ با توجه به انتخاب شما و میزان مبلغ پرداختی ۱۰ ، ۲۰ یا ۳۰ روزه می باشد که البته پیشنهاد ما درباره زمان انتخابی برای این نوع اقامت ۳۰ روزه می باشد.

فیلترها
Sort
display