49 Zurab Kvlividze St, Tbilisi, Georgia
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

سرمایه گذاری در صنعت توریست در گرجستان

اخذ اقامت

سرمایه گذاری در صنعت توریست در گرجستان

زمانی که صحبت از سرمایه گذاری در گرجستان می شود ، صنعت توریست در گرجستان و گردشگری در گرجستان همیشه در بین بهترین و کم ریسک ترین سرمایه گذاری ها می باشد و از جذابیت خاصی برای سرمایه گذاران خارجی در گرجستان برخوردار است. در این مطلب سعی بر این داریم که به بررسی دلایل این جذابیت ها بپردازیم.

سرمایه گذاری در گرجستان

همه چیز درباره سرمایه گذاری در گرجستان

رشد صنعت توریست در گرجستان :

رشد صنعت توریست در گرجستان از سال 2009 بلافاصله پس از جنگ این کشور با روسیه و بحران اقتصادی جهان در سال 2008 شروع شد و از سال 2012 بعد این رشد شیب تندتری به خود گرفت که این موضوع دلایل متعددی دارد و از این بین می توان به مهم ترین آنها از جمله حمایت های دولت از صنعت توریست درگرجستان و سرمایه گذاری  در تبلیغات جذب توریست در گرجستان و گردشگری در گرجستان در سایر کشورها و همچنین افزایش سطح امنیت اجتماعی در جامعه اشاره کرد.

توریست در گرجستان
فرصت های سرمایه گذاری
فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان:

با اندکی گشت و مطالعه در سطح کشور گرجستان به راحتی می توانید دریابید که میزان زیرساخت ها و امکانات حرفه ای توریستی گرجستان در قیاس با میزان توریست و گردشگر ورودی آن مطابقت ندارد واز لحاظ زیر ساخت های صنعت توریست کمبود های بسیاری دارد که این بستر مناسبی برای سرمایه گذاری در صنعت توریست درگرجستان می باشد . صحبت کردن درباره این موضوع بسیار طولانی و پیچیده است و می توانید برای شناخت این فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان از کارشناسان ما در هلدینگ SisnoGroup بهره مند شوید، اما اجازه دهید فقط اینجا در همین حد برای شما توضیح دهیم تا اهمیت سرمایه گذاری در صنعت توریست در گرجستان با ذکر مثال عنوان شود .شهر تفلیس به عنوان پاینخت گرجستان با میزان توریست خارجی ورودی بیش از پنج میلیون نفر در سال فقط هفت عدد هتل پنج ستاره دارد و همچنین در تعداد هتل های چهار ستاره خوب و متوسط نیز دچار کمبودهای بسیاری است. یا اگر بخواهیم اندکی بیشتر توضیح دهیم می توان اشاره کرد که این شهر یک پارک آبی بسیار ضعیف و غیرقابل قبول دارد که اگر یکبار آن را امتحان کنید پشیمان خواهید شد. پس صنعت توریست در گرجستان همانند یک جواهر تراش نخورده می باشد که با این فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان می توانید به راحتی به از این جواهر لذت ببرید.

جذب توریست در گرجستان
دلایل جذب توریست به گرجستان :

✔️ طبیعت و آب و هوای چهارفصل : گرجستان از لحاظ اقلیم و آب و هوا جزو کشورهای چهارفصل می باشد. به این صورت که همزمان می توان در کنار دریای سیاه از هوای تابستانی لذت برد و در دامنه های کوهستان به تماشای رویش علفهای تازه و گل های بهاری نشست و اندکی آنطرف تر در بلندی های کوه های قفقاز روی برف ها اسکی کرد. حالا در نظر بگیرید که این موقعیت آب و هوایی خوب تا چه حد می تواند به جذب توریست در گرجستان تاثیرگذارد.

توریست در گرجستان

درباره آب و هوا در گرجستان

✔️ موقعیت جغرافیایی مناسب : گرجستان با قرار گرفتن در منطقه اوراسیا ، از لحاظ مسافت به بسیاری از کشورها از جمله کشورهای آسیایی و اروپایی نزدیک است و همچنین امکان سفر به آن از هر سه طریق دریایی ، هوایی و زمینی امکان پذیر است که این موضوع یکی دیگر از نقاط قوت در زمینه توریست در گرجستان محسوب می شود.

✔️ امنیت اجتماعی بالا : گرجستان از لحاظ امنیت اجتماعی از شرایط فوق العاده ای برخوردار است و هر کسی که تنها یکبار از این کشور دیدن می کند از آرامش و امنیت آن متحیر می شود . کشور گرجستان طبق یک آمارگیری جهانی که در سال 2018 انجام شد به عنوان ششمین مقصد امن گردشگری جهان انتخاب شد . امنیت اجتماعی بالا در گرجستان که باعث ایجاد آرامش در سفر برای توریست می شود یکی از عوامل اصلی جذب توریست جدید و همچنین عامل مهمی برای بازدید مجدد توریست هایی است که قبلا از این کشور دیدن کرده اند

✔️ فرهنگ کهن ، غنی و منحصر بفرد : اگر اندکی درباره منطقه قفقاز بررسی کنید متوجه می شوید که کشورهای این منطقه از فرهنگ بسیار کهن برخوردار هستند که گرجستان از اصلی ترین کشورهای این منطقه می باشد و دارای فرهنگ منحصر به فرد خود است. با آنکه گرجستان در در زمان های مختلفی از تاریخ مورد هجوم فرهنگی سایر کشورها از جمله مغولها ، ترک ها ، ایرانیان و روس ها قرار گرفته اند اما سعی بر این داشتند که فرهنگ خود را حفظ کنند و همچنان زبان مخصوص گرجی خود را دارند ، رقص های محلی زیبای خود را دارند و نوشیدنی ها و غذاهای منحصر به فرد دوست داشتنی آنها که غیر قابل وصف است. این فرهنگ منحصر به فرد و زیبا همیشه به عنوان یکی از عوامل اصلی جذب توریست به شمار می رود.

✔️ مهمان نوازی مردم گرجستان : مهمان نوازی جزو جدایی ناپذیر فرهنگ مردم در گرجستان است. گرجی ها مهمان را نوعی موهبت خدا می دانند و از آنجایی که گردشگران و مسافران را مهمان کشورشان می دانند ، ممکن است حتی شما را به عنوان گردشگر به خانه خود دعوت کنند. در بسیاری از نقاط جهان مردم با توریست ها روابط خوبی ندارند ولی در گرجستان به حدی احترام و صمیمیت با توریست ها وجود دارد که می توانیم بگوییم اصلی ترین دلیل سفر مجدد یک توریست به گرجستان مهمان نوازی و برخورد صمیمانه مردم این کشور است.

✔️ ارزان بودن سفر به گرجستان : گرجستان به عنوان یکی از ارزان ترین مقاصد گردشگری جهان به شمار می رود که باعث می شود تا توریست های بیشتری را از تمامی اقشار جامعه به خود جذب کند.اگر بخواهیم ارزان بودن را برای شما شرح دهیم بهتر است با ذکر یک مثال بدین شکل باشد که یک وعده غذای کامل برای یکنفر شامل پیش غذا ، غذای اصلی ، دسر و نوشیدنی در یک رستوران خوب در یکی از توریستی ترین خیابان های شهر تفلیس حدود 20 دلار هزینه دارد ، اگ کمی فکر کنید و آن را با سایر مقاصد توریستی جهان مقایسه کنید به ارزان بودن این کشور به عنوان مقصد گردشگری پی خواهید برد.

قصد ما از ارائه این مطلب مختصر کمک به شما عزیزان علاقه مند به سرمایه گذاری در گرجستان بود ، با اینکه می دانیم این موضوع نیازمند تحقیقات و بررسی های زیاد در کنار بهره مندی از یک مشاور مناسب می باشد. چنانچه پس از مطالعه این مطلب درباره سرمایه گذاری در صنعت توریست گرجستان نیاز به مشاوره داشتید کارشناسان ما با ارائه مشاوره رایگان در کنار شما هستند.

فیلترها
Sort
display