49 Zurab Kvlividze St, Tbilisi, Georgia
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

زوگدیدی

زوگدیدی

زوگدیدی

زوگدیدی در غرب گرجستان ، در فاصله 318 کیلومتری از تفلیس و در منطقه ی تاریخی samegrelo قرار دارد. نام شهر زوگدیدی اولین بار در قرن 17 استفاده شد، معنی آن تپه ی بزرگ است. به دلیل اینکه یک تپه ی بزرگ در شرق زوگدیدی قرار گرفته است و قلعه ی کوچکی بر روی آن قرار داشته است که امروزه خرابه هایی از آن هنوز نمایان است.

شهر زوگدیدی

قصر دادیانی :

موزه قصر دادیانی در سال 1839 تأسیس شد. این موزه یکی از قدیمی ترین موزه ها در منطقه ی قفقاز است و در حال حاضر بیش از 41000 عدد اثر تاریخی از قرن دوم تا قرن 19 را در خود جای داده است. برخی از جالب ترین آثار موجود در این موزه ، ماسک مرگ ناپلئون در سال 1833 ، کتابخانه به سبک ناپلئون با صدها اثر و همچنین نامه های شخصی ناپلئون ، می باشند و از جذابیت های شهر زوگدیدی به شمار می رود.

استراحتگاه(Ressort) گانموخوری و آناکلیا :

این دو استراحتگاه در ساحل دریای سیاه قرار دارند و با یک پل 552 متری به هم وصل می شوند. این Ressort ها گردشگران را به دلیل داشتن ساحل ماسه ای، خیابان های آرام، هتل های مجهز، پارک آبی و باشگاههای قایق سواری ، به خود جلب میکنند.

زوگدیدی
شهر زوگدیدی
درباره زوگدیدی

پارک بین المللی کولختی :

این پارک جهت حفظ باقیمانده اکوسیستم آبی منطقه ی کولختی که مورد توجه جهانی قرار گرفته است ، ایجاد شده است. در این مجموعه گردشگران می توانند از تورهای قایق سواری بر روی رودخانه پالیاستومی و پیچوری ، ماهیگیری با قلاب، تماشای پرندگان و تورهای آموزشی طبیعت گردی در تمام فصول سال استفاده کنند.

فیلترها
Sort
display