49 Zurab Kvlividze St, Tbilisi, Georgia
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

دستگاه چک مالیاتی یا آپارات مالیاتی چیست؟

اخذ اقامت

دستگاه چک مالیاتی یا آپارات مالیاتی چیست؟

اگر به گرجستان سفر کرده باشید ، حتما به دفعات دیده اید که پس از خرید از هر فروشگاه کوچک و بزرگی در هر زمینه ای هنگامی که پول را به صورت نقد پرداخت می کنید یک رسید کوچک به شما داده می شود که از دستگاهی شبیه به ماشین حساب است صادر می شود و روی آن مبلغ خرید شما و نام فروشگاه و ساعت خرید درج شده است. در گرجستان به این رسیدها چک می گویند و برای ثبت فروش نقدی کسب و کارها در سیستم اداره مالیات به کار می رود. داشتن این دستگاه برای هر کسب و کاری که دریافت نقدی دارد اجباری است چرا که تنها راه ثبت فروش نقدی می باشد پس اگر قصد ثبت شرکت دارید و احتمال دریافت وجه نقد برای شما وجود دارد حتما پس از ثبت شرکت و دریافت کد مالیاتی دستگاه چک را تهیه کنید.

دستگاه آپارات مالیاتی
دستگاه چک مالیاتی

کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در گرجستان

این دستگاه ها از طریق تکنولوژی GPRS به سیستم اداره مالیات متصل می باشد و بلافاصله پس از ثبت مبلغ و پرینت رسید در دستگاه ، اطلاعات به سیستم اداره مالیات منتقل می شود. شرکت های زیادی این دستگاه ها را می فروشند که قیمت آن در مدل های متفاوت از 300 لاری تا 1000 لاری می باشد و برای اتصال آن به اداره مالیات می بایست سالانه حدود 120 لاری پرداخت کنید که شرکت های فروشنده دستگاه این کار را برای شما انجام می دهند.

دستگاه آپارات

درباره واحد پول گرجستان «لاری» بیشتر بخوانید

امیدواریم این مطلب مورد رضایت شما قرار گرفته باشد ، چنانچه درباه نحوه و مراحل راه اندازی کسب و کار در گرجستان نیاز به مشاوره داشتید ، کارشناسان SisnoGroup آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند.

فیلترها
Sort
display