Vazhapshavela st 78a
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

دستگاه چک مالیاتی در گرجستان

دستگاه چک مالیاتی در گرجستان

دستگاه چک مالیاتی در گرجستان

اگر به گرجستان سفر کرده باشید ، حتما به دفعات دیده اید که پس از خرید از هر فروشگاه کوچک و بزرگی در هر زمینه ای هنگامی که پول را به صورت نقد پرداخت می کنید یک رسید کوچک به شما داده می شود که از دستگاهی شبیه به ماشین حساب است صادر می شود و روی آن مبلغ خرید شما و نام فروشگاه و ساعت خرید درج شده است. در گرجستان به این رسیدها چک مالیاتی می گویند و برای ثبت فروش نقدی کسب و کارها در سیستم اداره مالیات به کار می رود. داشتن دستگاه چک مالیاتی در گرجستان برای هر کسب و کاری که دریافت نقدی دارد اجباری است چرا که تنها راه ثبت فروش نقدی می باشد پس اگر قصد ثبت شرکت دارید و احتمال دریافت وجه نقد برای شما وجود دارد حتما پس از ثبت شرکت در گرجستان و دریافت کد مالیاتی ، دستگاه چک مالیاتی را تهیه کنید.

دستگاه چک مالیاتی در گرجستان
دستگاه چک مالیاتی

کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در گرجستان

دستگاه چک مالیاتی در گرجستان از طریق تکنولوژی GPRS به سیستم اداره مالیات متصل می باشد و بلافاصله پس از ثبت مبلغ و پرینت رسید در دستگاه ، اطلاعات به سیستم اداره مالیات منتقل می شود. شرکت های زیادی دستگاه چک مالیاتی را می فروشند که قیمت آن در مدل های متفاوت از 300 لاری تا 1000 لاری می باشد و برای اتصال آن به اداره مالیات می بایست سالانه حدود 120 لاری پرداخت کنید که شرکت های فروشنده دستگاه چک مالیاتی این کار را برای شما انجام می دهند.

دستگاه آپارات مالیاتی

درباره واحد پول گرجستان «لاری» بیشتر بخوانید

امیدواریم این مطلب مورد رضایت شما قرار گرفته باشد ، چنانچه درباه نحوه و مراحل راه اندازی کسب و کار در گرجستان و دستگاه چک مالیاتی در گرجستان نیاز به مشاوره داشتید ، کارشناسان سیسنو گروپ آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند.

فیلترها
Sort
display