49 Zurab Kvlividze St, Tbilisi, Georgia
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

درباره ما

درباره سیسنو گروپ
مجموعه Sisno Group در ابتدای سال 2018 کار خود را با خدمات مشاوره املاک آغاز کرد و با راه اندازی نخستین موتور جستجوی املاک گرجستان به زبان فارسی گام بزرگی برای اطلاع رسانی درست به ایرانیان برداشت و این موضوع باعث شد در مدت زمان کوتاهی اعتماد افراد زیادی را به خود جلب کند. پس از مدت کوتاهی با درخواست مشتریان شرکت که به دنبال یک تیم مورد اعتماد برای انجام امور حقوقی خود بودند ، با تکمیل کادر حقوقی و وکلای خود اقدام به راه اندازی بخش حقوقی شرکت برای ارائه خدمات مهاجرتی و ثبتی کردیم.

حدود شش ماه پس از راه اندازی بخش مشاور املاک ، مشتریان شرکت که تعداد زیادی املاک در حالت های غیر آماده داخلی از شرکت ما خریداری کرده بودند ، به دنبال یک تیم حرفه ای و مورد اعتماد برای سپردن کار طراحی و اجرای داخلی ساختمان های خود بودند که با وجود حضور یکی از اعضای اصلی شرکت که 12 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و اجرای ساختمان در کشور امارات متحده عربی داشت تصمیم به گردآوری یک تیم حرفه ای برای سرویس دهی به مشتریان خود گرفتیم و این امر باعث پیدایش این بخش از شرکت شد.

در اواخر سال دوم فعالیت شرکت با گسترش فعالیت های شرکت در کنار وجود علاقه اعضای شرکت به سرمایه گذاری در صنعت توریسم و همچنین برای سرویس دهی خدمات اقامت به مشتریان خود اقدام به راه اندازی یک هتل 4 ستاره در شهر تفلیس کرد. همزمان با راه اندازی هتل ، با ورود به جامعه مشتریان بین المللی با درست کردن زیرساخت های لازم اقدام به راه اندازی واحد بین الملل برای ارائه سرویس های شرکت به مردمان کشورهای عرب زبان ، انگلیسی زبان و روسی زبان کردیم. در حال حاضر هلدینگ Sisno Group آماده خدمات رسانی به مشتریان خود در سطح بین المللی به افراد با زبان های فارسی ، انگلیسی ، عربی و روسی در زمینه های املاک ، خدمات مهاجرتی و ثبتی ، طراحی و اجرای داخلی ساختمان و هتل می باشد. به راحتی می توان اعلام کرد که بزرگ شدن این مجموعه و تبدیل آن از یک شرکت تک منظوره به یک هلدینگ موفق در طی دو سال را مدیون محبت ها و اعتماد مشتریان عزیزمان در کنار تلاش های مدیران مجموعه و همکاران شرکت هستیم و در نهایت به این می بالیم که افتخار خدمت رسانی به شما نصیب ما شده است.

فیلترها
Sort
display