49 Zurab Kvlividze St, Tbilisi, Georgia
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

دانشگاه‌ های گرجستان

دانشگاه های گرجستان

دانشگاه‌های گرجستان

افرادی که به دنبال کسب اطالاعات درباره دانشگاه های گرجستان هستند ، همیشه سعی که اطلاعاتی درباره رشته های تحصیلی ، طول دوره های تحصیلی و شهریه های دانشگاه های گرجستان بدست آورند . ما تلاش کردیم در این مطلب همه این اطلاعات را در اختیار شما بگذاریم و چنانچه پس از مطالعه این مطلب نیاز به مشاوره رایگان درباره دانشگاههای گرجستان و اقامت تحصیلی گرجستان برای دانشجویان داشتید همکاران ما در کنار شما هستند.

اقامت تحصیلی گرجستان

اطلاعات بیشتر درباره دریافت اقامت تحصیلی گرجستان برای دانشجویان

- دانشگاه قفقاز CAUCASUS UNIVERSITY :

دانشگاه قفقاز که در سال 1998 تأسیس شده است و یکی از معروف ترین دانشگاه های گرجستان به شمار می رود و دارای دانشکده های تجارت ، حقوق ، رسانه ، فناوری ، علوم انسانی و اجتماعی ، اقتصاد ، علوم سیاسی ، گردشگری ، پزشکی و بهداشت و درمان می باشد و رشته های مختلفی را در سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می دهد. همچنین این دانشگاه با بیش از 152 دانشگاه و مرکز آموزشی معتبر در 53 کشور جهان از جمله آمریکا ، اروپا ، کانادا ، استرالیا ، چین و ... همکاری دارد. همچنین در برخی از رشته های تحصیلی امکان اخذ همزمان دو مدرک از یکی از دانشگاه های معتبر اروپایی یا آمریکایی وجود دارد.

دانشگاه های گرجستان

رشته های مقطع کارشناسی در این دانشگاه دارای 240 واحد درسی است که عموماً در 4 سال تحصیلی (8 ترم) ارائه می شوند ، لیست این رشته ها که همگی به زبان انگلیسی می باشند به شرح ذیل است :

✔️ مدیریت بازرگانی (MBA) : سالیانه 5000 دلار

✔️ فناوری اطلاعات (IT): سالیانه 5000 دلار

✔️ روابط بین الملل (International Relation): سالیانه 5000 دلار

✔️ روانشناسی (Psychology): سالیانه 5000 دلار

✔️ اقتصاد (Economics): سالیانه 5000 دلار

✔️ توریست (Tourism): سالیانه 5000 دلار

✔️ مدیریت بازرگانی (MBA) : سالیانه 5000 دلار

رشته های مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه دارای 120 واحد درسی می باشند و عموماً در 2 سال تحصیلی ( 4 ترم ) ارائه می شوند ، لیست این رشته ها که همگی به زبان انگلیسی می باشند به شرح ذیل است :

✔️ مدیریت بازرگانی (MBA) : سالیانه 5000 دلار

✔️ فناوری اطلاعات (IT): سالیانه 5000 دلار

رشته های مقطع دکتری در این دانشگاه دارای 180 واحد درسی می باشند و عموماً در 3 سال تحصیلی ( 6 ترم ) ارائه می شوند ، لیست این رشته ها که همگی به زبان انگیسی می باشند به شرح ذیل است :

✔️ اقتصاد (Economics): سالیانه 5000 دلار

✔️ مدیریت (Management): سالیانه 5000 دلار

-دانشگاه گرجستان UNIVERSITY OF GEORGIA :

دانشگاه گرجستان ، یکی از بزرگترین دانشگاه های گرجستان است که تعداد زیادی دانشجو خارجی دارد و بر روی تحصیلات عالی در مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری به زبان های گرجی و انگلیسی تمرکز دارد. یکی از دلایل محبوبیت این دانشگاه سیستم آموزشی مدرن همراه با کارگاه های عملی برای رشته های تحصیلی مختلف می باشد به طوری که این موضوع باعث شهرت این دانشگاه در منطقه قفقاز شده است و دارای دانشکده های تجارت ، حقوق ، فناوری ، علوم انسانی و اجتماعی ، اقتصاد ، پزشکی و بهداشت و درمان می باشد.

دانشگاه اروپایی گرجستان

رشته های مقطع کارشناسی در این دانشگاه دارای 240 واحد درسی می باشند و عموماً در 4 سال تحصیلی( 8 ترم ) ارائه می شوند ، لیست این رشته ها که همگی به زبان انگلیسی می باشند به شرح ذیل است :

✔️ مدیریت بازرگانی (MBA) : سالیانه 4000 دلار

✔️ مهندسی علوم کامپیوتر (Engineering - computer Science): سالیانه 4000 دلار

✔️ پرستاری (Nursing): سالیانه 3500 دلار

✔️ داروسازی (Pharmacy): سالیانه 4500 دلار

✔️ فلسفه (Philology): سالیانه 3000 دلار

رشته های مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه دارای 120 واحد درسی می باشند و عموماً در 2 سال تحصیلی( 4 ترم ) ارائه می شوند ، لیست این رشته ها که همگی به زبان انگلیسی می باشند به شرح ذیل است :

✔️ International Business Law حقوق تجارت بین الملل = سالیانه 4000 دلار

✔️ مدیریت بازرگانی (MBA) : سالیانه 4000 دلار

✔️مدیریت آموزشی (Educational Management):‌ سالیانه 3500 دلار

دو رشته نیز در شاخه پزشکی در این دانشگاه به زبان انگلیسی ارائه می شود که مورد توجه بسیاری از دانشجویان خارجی می باشد :

✔️دندان‌ پزشکی (Dental): سالیانه 5500 دلار «در 300 واحد تحصیلی و عموماً در 5 سال تحصیلی ( 10 ترم ) ارائه می شود.

✔️ پزشکی (Medicine): سالیانه 6000 دلار «در 360 واحد تحصیلی و عموماً در 6 سال تحصیلی ( 12 ترم ) ارائه می شود.

- دانشگاه پزشکی تفلیس TBILISI STATE MEDICAL UNIVERSITY :

این دانشگاه که یکی از قدیمی ترین دانشگاه های گرجستان می باشد در سال 1919 تاسیس شده است، از بهترین دانشگاه های گرجستان در رشته های پزشکی است و اساتید آن از بهترین و برجسته ترین متخصصان پزشکی کشور گرجستان می باشند. این دانشگاه با بیش از 85 دانشگاه معتبر در 25 کشور آمریکایی ، اروپایی و آسیایی و همچنین با 20 مرکز علمی معتبر پزشکی در جهان همکاری دارد که به ارزش اعتباری این دانشگاه می افزاید.

معرفی دانشگاه های گرجستان

رشته هایی که این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی به زبان انگلیسی ارائه می دهد به شرح ذیل می باشد :

✔️ پزشکی (Medicine ): این رشته در 360 واحد درسی در 6 سال ( 12 ترم تحصیلی ) ارائه می شود و شهریه سالیانه آن 8000 دلار می باشد.

✔️ دندان پزشکی (Dentistry ): این رشته در 300 واحد درسی در 5 سال ( 10 ترم تحصیلی ) ارائه می شود و شهریه سالیانه آن 7000 دلار می باشد.

✔️ بهداشت عمومی (Public Health): این رشته در 240 واحد درسی در 4 سال ( 8 ترم تحصیلی ) ارائه می شود و شهریه سالیانه آن 4000 دلار می باشد.

✔️ داروسازی (Pharmacy): این رشته در 240 واحد درسی در 4 سال ( 8 ترم تحصیلی ) ارائه می شود و شهریه سالیانه آن 3500 دلار می باشد.

✔️طب فیزیکی و توانبخشی (Physical Medicine and Rehabilitation): این رشته در 240 واحد درسی در 4 سال (8 ترم تحصیلی) ارائه می شود و شهریه سالیانه آن 3000 دلار است.

موتور جستجوی املاک گرجستان

برای اجاره خانه در گرجستان می توانید از موتور جستجو املاک استفاده کنید

- دانشگاه فنی گرجستان GEORGIAN TECHNICAL UNIVERSITY :

این دانشگاه خصوصی که یکی از بزرگترین دانشگاه های گرجستان به شمار می رود در سال 1922 تاسیس شده است . در این دانشگاه که تمرکز آن بر رشته های فنی می باشد 211 دوره آموزشی در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری و تک دوره های تکمیلی در چهار زبان گرجی، انگلیسی، روسی و آلمانی برای دانشجوبان ارائه می شود. این دانشگاه روابط بسیار خوبی با دانشگاه های اروپایی دارد و دانشجویان آن می توانند در صورت تمایل برای یک ترم به عنوان دانشجوی مهمان در یکی از این دانشگاه ها اقدام به تحصیل نمایند. این دانشگاه روابط خیلی خوبی با شرکت های دولتی و خصوصی معتبر در گرجستان و همچنین مراکز علمی آموزشی معتبر در جهان دارد.

دانشگاه قفقاز گرجستان

رشته های مقطع کارشناسی در این دانشگاه دارای 240 واحد درسی می باشند و عموماً در 4 سال تحصیلی ( 8 ترم ) ارائه می شوند ، لیست این رشته ها که همگی به زبان انگلیسی می باشند به شرح ذیل است :

✔️ معماری (Design): سالیانه 3500 دلار

✔️ مهندسی پزشکی (Biomedical engineering): سالیانه 3500 دلار

✔️ مهندسی مکانیک (Mechanical Engineering): سالیانه 3500 دلار

✔️ مهندسی الکترونیک (Electrical Engineering): سالیانه 3500 دلار

✔️ علوم کامپیوتر (Computer Science): سالیانه 3500 دلار

✔️مهندسی عمران (Civil Engineering): سالیانه 3500 دلار

✔️شیمی و بیوشیمی (Chemistry and Biochemistry): سالیانه 3500 دلار

✔️مهندسی ساخت و ساز (Construction Engineering): سالیانه 3500 دلار

رشته های مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه دارای 120 واحد درسی می باشند و عموماً در 2 سال تحصیلی ( 4 ترم ) ارائه می شوند ، لیست این رشته ها که همگی به زبان انگلیسی می باشند به شرح ذیل است :

✔️ مدیریت بازرگانی (MBA) : سالیانه 4500 دلار

✔️ مهندسی پزشکی (Biomedical engineering): سالیانه 4500 دلار

✔️ معماری (Design): سالیانه 4500 دلار

✔️مهندسی آب (Water Engineering): سالیانه 4500 دلار

✔️محیط شناسی و شراب سازی (Viticulture and Enology): سالیانه 4500 دلار

✔️کشاورزی (Agronomy): سالیانه 4500 دلار

رشته های مقطع دکتری در این دانشگاه دارای 180 واحد درسی می باشند و عموماً در 3 سال تحصیلی ( 6 ترم ) ارائه می شوند ، لیست این رشته ها که همگی به زبان انگیسی می باشند به شرح ذیل است :

✔️ مهندسی آب (Water Engineering): سالیانه 4500 دلار

✔️ مهندسی پزشکی (Biomedical engineering): سالیانه 4500 دلار

معرفی دانشگاه های گرجستان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اقامت تحصیلی گرجستان برای دانشجویان

- دانشگاه اروپا EUROPEAN UNIVERSITY :

این دانشگاه خصوصی کار خود را در سال 2012 با سه دانشکده حقوق و علوم اجتماعی ، تجارت و فناوری ، پزشکی آغاز کرد و با بهره گیری از اساتید مطرح ، کادر حرفه ای و همچنین مهیا کردن امکانات آموزشی مطابق با استانداردهای روز دنیا توانسته است در این چند سال جایگاه خود را در بین دانشگاه های گرجستان به خوبی به تثبیت برساند و همچنین در بسیاری از مجامع بین المللی عضو و جایگاه مناسبی را بدست آورد. این دانشگاه دارای 17 دانشگاه همکار در آمریکا ، اروپا و آسیا می باشد که امکان تحصیل برای دانشجو به عنوان مهمان برای مدت زمان یک ترم تحصیلی در این دانشگاه ها نیز وجود دارد.

دانشگاه اروپایی گرجستان

این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی دو رشته در شاخه پزشکی را به زبان انگلیسی ارائه می کند که مورد توجه بسیاری از دانشجویان خارجی است :

✔️ پزشکی (Medicine ): سالیانه 5000 دلار " در 360 واحد تحصیلی و عموماً در 6 سال تحصیلی ( 12 ترم ) ارائه می شود.

✔️ دندان پزشکی (Dentistry ): سالیانه 3500 دلار " در 300 واحد تحصیلی و عموماً در 5 سال تحصیلی ( 10 ترم ) ارائه می شود.

امیدواریم از مطالعه این مطلب استفاده کرده باشید و چنانچه نیاز به مشاوره رایگان در زمینه دانشگاههای گرجستان دارید می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

فیلترها
Sort
display