49 Zurab Kvlividze St, Tbilisi, Georgia
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

حسابداری شرکت در گرجستان

اخذ اقامت

حسابداری شرکت در گرجستان

همیشه حسابداری در ذهن عموم و صاحبان کسب و کار به دو دسته حسابداری جاری و حسابداری مالیاتی تقسیم بندی می شود. در این مطلب قصد داریم تا در مورد دلیل اهمیت و نقش وجود حسابدار مالیاتی در گرجستان در کسب و کارهای این کشور صحبت کنیم.در گرجستان همچون کشورهای اروپایی و آمریکایی مدیریت امور مالیاتی بسیار مهم است به دلیل اینکه تراکنش های نقدی و غیرنقدی کسب و کارها به صورت آنلاین در سیستم اداره مالیات ثبت می شوند و همچنین محاسبات مالیات و پرداخت آن به صورت ماهیانه می باشد پس می توان گفت حضور یک حسابدار مالیاتی که می توان آن را مشاور مالیاتی در گرجستان نیز نامید در هر کسب و کاری احتیاجی بسیار مهم است.

حسابداری شرکت در گرجستان

به این موضوع دقت کنید که وجود حسابدار در گرجستان برای شرکت ها طبق قانون اجباری نیست اما با توجه به وجود کارهایی از جمله مرتب کردن لیست حقوق و مالیات پرسنل ، مرتب کردن مالیات های بر ارزش افزوده و ورودی ها و هزینه کردها در سیستم اداره مالیات که به صورت ماهیانه انجام می شود به نوعی انجام آن بدون حسابدار غیر ممکن است که اگر دقت کنید به همین دلیل همه کسب و کارها در گرجستان حسابدار دارند.

حسابداری شرکت

حسابدار در گرجستان می تواند به صورت تمام وقت در شرکت شما فعال باشد و علاوه بر حسابداری جاری به حسابداری مالیاتی نیز برای شما بپردازد ولی اکثر شرکت ها از حسابدارهای مالیاتی پاره وقت استفاده می کنند که بسته به حجم کاری شرکت از هفته ای چندبار تا ماهی یکبار در شرکت حضور پیدا می کنند و به مرتب کردن حسابها در سیستم اداره مالیات می پردازند

حسابداری شرکت

حقوق حسابدارهای مالیاتی در گرجستان که به صورت پاره وقت کار شما را انجام می دهند کاملا به حجم کار شرکت و میزان نیاز حضور فرد در شرکت و سابقه، شهرت و توانایی حسابدار بستگی دارد که این عدد برای هر شرکت از ماهیانه حداقل 300 لاری شروع و گاها تا بیش از 2000 لاری می رود.

امیدواریم از مطالعه این مطلب لذت برده باشید . چنانچه در مورد راه اندازی کسب و کار در گرجستان و حسابداری در گرجستان ویا مسائل مربوط به آن نیاز به مشاور دارید ، کارشناسان SisnoGroup آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند.

 
فیلترها
Sort
display