واحد پول
00995557900030
تفلیس ، سابورتالو کازبیگی 12A ، طبقه 3
info@sisnogroup.com

ثبت برند در گرجستان

در ابتدا به این موضوع اشاره می کنیم که اگر سوالی برای شما پیش آمد ، کارشناسان sisno group آماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره رایگان از دو طریق پشتیبانی آنلاین سایت و یا تماس و ارسال پیام از طریق واتساپ و تلگرام با شماره هایی که در پایین صفحه وجود دارد هستند.لازم به ذکر است کارشناسان ما همه روزه از ساعت ۹/۳۰ الی ۱۷/۳۰ به وقت تهران آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره رایگان هستند.


افرادی که می خواهند به صورت بزرگ ، حرفه ای و آینده دار فعالیت تجاری انجام دهند ، معمولاً یکی از دغدغه هایشان ثبت برندی است که با آن فعالیت می کنند حتی برخی افراد قبل از ثبت برند فعالیت خود را آغاز نمی کنند چرا که آن را موضوعی بسیار مهم می دانند.

ثبت برند در گرجستان نیز تحت قوانین بین المللی می باشد . از آنجا که موضوع ثبت برند بسیار موضوع تخصصی می باشد ترجیح بر این است که از طریق مشاوره تلفنی یا حضوری با وکلای مجرب sisno group مشاوره داشته باشید ولی در اینجا به صورت مختصر در مورد مدت زمان و شرایط و هزینه آن صحبت می کنیم.

در ابتدا بهتر است این موضوع را باز کنیم که برای ثبت برند ۲۰ موضوع فعالیتی وجود دارد یعنی شما می توانید از بین این ۲۰ دسته بندی موضوعی ، دسته مورد نظر خود را انتخاب کنید.ثبت برند ۱۰ روز کاری زمان می برد و هزینه ثبت برند در یک موضوع کاری ۱۰۰۰ دلار آمریکا می باشد و برای اضافه کردن هر موضوع ۴۰۰ دلار به این مبلغ اضافه می شود . لازم به ذکر است مبلغ فوق شامل هزینه های پرداختی دولتی ، حق الزحمه وکیل و سود شرکت ما می باشد.

شرایط مورد نیاز برای ثبت برند چیست؟

شما برای ثبت برند در گرجستان یا باید برند را به نام شخص حقیقی ثبت کنید که در این حالت شخص حتماً باید اقامت گرجستان را داشته باشد و یا آن را به نام شخص حقوقی یعنی همان شرکت ثبت کنید که این شرکت باید ثبت شده در گرجستان باشد در نتیجه به ثبت شرکت در گرجستان نیاز دارید .

(برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت اینجا کلیک کنید)

( برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های دریافت اقامت گرجستان اینجا کلیک کنید )


در انتها نیز پس از مطالعه متن بالا چنانچه هرگونه پرسشی در ارتباط با مسائل مربوط به ثبت برند در گرجستان برای شما وجود دارد می توانید از چند طریق با ما در ارتباط باشید :

در ساعات غیر کاری :

  • تکمیل فرم مشاوره زیر که کارشناسان ما در اسرع وقت با شما در تماس خواهند بود.

در ساعات کاری ( همه روزه بین ساعت ۹/۳۰ الی ۱۷/۳۰ به وقت تهران)

  • استفاده از پشتیبانی آنلاین سایت
  • تماس از طریق تلگرام یا واتس اپ با شماره های ما که در پایین صفحه آمده است.
  • مراجعه حضوری به دفتر ما در تفلیس که در پایین صفحه آمده است.

آدرس : گرجستان ، تفلیس ، سابورتالو ، کازبیگی ۱۲A ، طبقه ۳

تلفن : ۷۰۳ ۷۰۳ ۵۵۷ ۰۰۹۹۵  –  ۳۰ ۹۰۰۰ ۵۵۷ ۰۰۹۹۵

ایمیل : info@sisnogroup.com