49 Zurab Kvlividze St, Tbilisi, Georgia
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

ثبت ازدواج در گرجستان

ثبت ازدواج در گرجستان

ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان

افراد زیادی به دنبال ثبت ازدواج در گرجستان هستند چرا که ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان بسیار آسان است و هزینه بسیار کمی دارد ، اگر به دنبال ثبت ازدواج در گرجستان هستید ، امیدواریم از این مطلب استفاده کنید که در آن درباره مدارک وشرایط آن هستید.

مراحل ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان

یکی از طرفین ازدواج یعنی عروس یا داماد به همراه وکیل به اداره خدمات عمومی مراجعه کرده و همزمان با ارائه مدارک درخواست تعیین وقت ازدواج می کند که به انتخاب خود فرد می تواند از یک روز تا حداکثر دو ماه پس از ارائه درخواست باشد.سپس در زمان مقرر به اداره خدمات عمومی مراجعه کرده و سند ازدواج خود را امضا می کنند .سند ازدواج در همان لحظه آماده و به زوجین تحویل داده می شود. افرادی که قصد ترجمه رسمی مدارک خود را به سایر زبان ها همراه با تایید وزارت امور خارجه گرجستان دارند تا بتوانند به صورت رسمی در هر جای دنیا از آن استفاده کنند می توانند این مدرک را در همان روز دریافت کنند.

ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان

راهنمای اخذ اقامت گرجستان

مدارک مورد نیاز جهت ثبت ازدواج در گرجستان

  • 1 حضور عروس و داماد که به صورت قانونی در کشور گرجستان حضور داشته باشند
  • 2 دو نفر شاهد که به صورت قانونی در کشور گرجستان حضور داشته باشند.
  • 3 ترجمه پاسپورت عروس و داماد و شاهدان به زبان گرجی ( در صورت دارا بودن کارت اقامت نیازی به ترجمه پاسپورت نیست)

نکته : در صورت ازدواج دوم بودن ، ارائه سند طلاق ازدواج اول الزامی است..

ثبت ازدواج در گرجستان یکی از خدماتی است که شما می توانید از همراهی کارشناسان مجرب سیسنو گروپ بهره مند شوید و هزینه های مربوط به ثبت ازدواج در گرجستان و همراهی دو شاهد برای ازدواج بدون ترجمه رسمی 100 دلار و به همراه ترجمه رسمی مدارک با تاییدیه وزات امور خارجه به صورتی که همان روز آماده شود 200 دلار به این هزینه اضافه میشود.

امیدواریم از مطالعه مطلب فوق استفاده کرده باشید و چنانچه نیاز به مشاوره رایگان درباره نحوه ثبت ازدواج بین الملی در گرجستان دارید ، همکاران ما در سیسنو گروپ در کنار شما هستند.

فیلترها
Sort
display