11 Merab Aleksidze St, T'bilisi
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

تحصیل در گرجستان

تحصیل در گرجستان

تحصیل در گرجستان

اگر به دنبال تحصیل در گرجستان هستید باید بدانید که دلایل اصلی جذابیت تحصیل در این کشور چیست و چرا افراد زیادی به دنبال تحصیل در گرجستان هستند و دلیل افزایش چهار برابری دانش آموزان و دانشجویان خارجی علاقه مند به تحصیل در گرجستان در طی پنج سال گذشته چیست؟

تحصیل در گرجستان

پادکست صوتی تحصیل در گرجستان

امنیت اجتماعی تحصیل در گرجستان

امنیت بالای کشور گرجستان که باعث شده تا دانشجویان ، دانش آموزان و خانواده هایشان ، گرجستان را در صدر لیست کشورهای هدف برای تحصیل فرزندان خود قرار دهند چرا که همانطور که می دانید امنیت اجتماعی همیشه جزو مهم ترین فاکتورهای انتخاب کشور مقصد برای دانشجویان و دانش آموزان خارجی بوده است.همانطور که می دانید گرجستان در سال های اخیر همیشه جزو 10 کشور امن جهان بوده است. هزینه بسیار پایین شهریه دانشگاه ها و مدارس در مقایسه با مراکز آموزشی سایر کشورهای هم سطح باعث شده تا گرجستان رشد چشم گیری در جذب دانشجویان و دانش آموزان خارجی داشته باشد. آزادی ادیان ، ملیت و تفکرهای اجتماعی در مراکز آموزشی گرجستان یکی دیگر از دلایل محبوبیت و رشد روزافرون تعداد دانش آموزان و دانشجویان خارجی شده است ، شما به راحتی می توانید ببینید که دختران و پسران با هرملیت ، دین و پوششی به راحتی در کنار یکدیگر در محیط های آموزشی در حال تحصیل هستند.

تحصیل در گرجستان
تحصیل در گرجستان

چناچه به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درمورد اقامت تحصیلی گرجستان برای دانشجویان هستید، با ما همراه باشید.

ثبت نام آسان مدارس گرجستان

یکی دیگر از دلایل محبوبیت تحصیل در گرجستان روند بسیار آسان ثبت نام در مدارس و دانشگاه های گرجستان است که به راحتی می توان گفت که این کشور روادید ثبت نام در مراکز آمورشی حداکثر 40 روز کاری زمان می برد و برای ورود به مراکز آموزشی گرجستان داشتن مدارک زبان انگلیسی از جمله آیلتس و تافل اجباری نیست. هزینه های پایین زندگی در گرجستان نیز از اصلی ترین دلایل جذب مردم برای تحصیل در گرجستان است که دانش آموزان ، دانشجویان و اعضای خانوداه آنها را فکر می اندازد چرا که به راحتی می توان گفت گرجستان یکی از ارزان ترین مقاصد برای افرادی است که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند.

تحصیل در گرجستان
تحصیل در گرجستان

مجموعه سیسنو گروپ سایت املاک گرجستان را جهت راحتی کسانی که به دنبال اجاره خانه در گرجستان هستند فراهم کرده است .

مدارک تحصیلی معتبر گرجستان

مدارک تحصیلی معتبر آموزشی برای کشورهای اروپایی ، آمریکایی ، کانادا ، استرالیا و سایر کشورهای پیشرفته جهان که باعث شده تا توجه دانش پذیران خارجی را به خود جلب کند و بتوانند این کشور را به عنوان یک پل برای تحصیل ، اخذ مدرک و همچنین مهاجرت به کشورهای دیگر استفاده کنند آسان بودن اخذ اقامت تحصیلی گرجستان نیز یکی دیگر از عوامل جذابیت تحصیل در گرجستان است که شما را از استرس های پروسه های اقامت خلاص می کند و افرادی که در مراکز آموزشی گرجستان تحصیل می کنند می توانند ظرف مدت 10 روز کاری اقامت گرجستان را بدست آورند.دانشجویان می توانند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود اقامت دریافت کنند و دانش آموزان نیز می توانند برای والدین خود اقامت دریافت کنند.

تحصیل در گرجستان

مزایای تحصیل در گرجستان

امیدواریم از مطالعه این مطلب لذت برده باشید ، اگر به دنبال ثبت نام در مراکز آموزشی گرجستان هستید و به دنبال اطلاعات بیشتری درباره تحصیل در گرجستان داشته باشید ، می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در سیسنو گروپ بهره مند شوید.

سوالات متداول درباره تحصیل در گرجستان

1آیا فرایند ثبت نام در مدارس و دانشگاههای گرجستان پیچیده است؟

خیر، روند ثبت نام در مدارس و دانشگاههای گرجستان بسیار آسان بوده و حداکثر 40 روز کاری زمان می برد.

آیا برای تحصیل در گرجستان نیاز به مدرک آیلتس یا تافل است؟

خیر ، برای ورود به مراکز آموزشی گرجستان داشتن مدارک زبان انگلیسی از جمله آیلتس و تافل اجباری نیست .

فیلترها
Sort
display