واحد پول
00995557900030
تفلیس ، سابورتالو کازبیگی 12A ، طبقه 3
info@sisnogroup.com

اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری

در ابتدا به این موضوع اشاره می کنیم که اگر سوالی برای شما پیش آمد ، کارشناسان sisno group آماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره رایگان از دو طریق پشتیبانی آنلاین سایت و یا تماس و ارسال پیام از طریق واتساپ و تلگرام با شماره هایی که در پایین صفحه وجود دارد هستند.لازم به ذکر است کارشناسان ما همه روزه از ساعت ۹/۳۰ الی ۱۷/۳۰ به وقت تهران آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره رایگان هستند.


اقامت سرمایه گذاری از نوع دائم می باشد ولی نکته مهم آن این است که کارت اقامت شما که با تاریخ انقضا پنج ساله صادر می شود طبیعتاً هر پنج سال یکبار نیاز به تمدید دارد که در صورت نداشتن مشکل امنیتی به راحتی این کار صورت می پذیرد و تمدید آن شبیه به درخواست کارت ملی می باشد که تاریخ انقضای آن تمام شده است.

طبق قانون مهاجرتی این کشور تا به این لحظه، شما با سرمایه گذاری و کارآفرینی ۳۰۰ هزار لاری گرجستان می توانید اقامت دائم این کشور را به عنوان سرمایه گذار دریافت کنید.

اگر بخواهیم منظور از سرمایه گذاری و کارآفرینی را بهتر برای شما شرح داد بهتر است از مثال ها استفاده کنیم ، شاید این سوال به ذهن شما برسد که آیا برای مثال با خرید یک خانه به ارزش ۳۰۰ هزار لاری گرجستان می توان اقامت دائم دریافت کرد؟ خیر ، چرا که این امر یک سرمایه گذاری شخصی است و در آن کارآفرینی و سرمایه گذاری اقتصادی وجود ندارد. پس در نتیجه این نوع اقامت مشمول کسانی می شود که این حداقل مبلغ را در کسب و کار و در راستای فعالیت اقتصادی و کارآفرینی هزینه کرده باشند.

مراحل دریافت اقامت دائم سرمایه گذاری گرجستان

پس از مراجعه به شرکت و مشاوره رایگان با کارشناسان و سپس وکلای مجرب sisno group اولین مرحله تکمیل پرونده اقامت شما با کمک حسابدار شرکت شما می باشد پس از آن علاوه بر ارتباط بین حسابدار و وکیل ، یک ارزیاب رسمی نیز وارد عمل شده و گزارشات را بررسی کرده و ارزیابی خود را نسبت به سرمایه گذاری شما اعلام می نماید. پیشنهاد ما برای افرادی که قصد دریافت این اقامت را دارند این است که ابتدا از طریقی دیگر اقامت موقت گرجستان را دریافت نمایند و سپس اقدام به شروع تکمیل پرونده خود برای دریافت اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری کنند.

مدارک مورد نیاز برای درخواست اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری

 • حضور شخص به همراه اصل پاسپورت
 • ترجمه پاسپورت به زبان گرجی
 • گزارش ارزیابی توسط ارزیاب رسمی
 • تأییدیه توسط یکی از اعضای دولت یا سه نفر گرجی معتبر
 • عکس ( که در اداره دولتی گرفته می شود )
 • پرداختی های دولتی
 • مدارکی که وکلای شرکت sisno group با کمک حسابدار شرکت شما برای قدرتمند کردن پرونده فراهم کرده اند.

مدت زمان دریافت پاسخ درخواست اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری با سایر اقامت های متفاوت است که می توان به دو صورت ۲۰ روزه و ۳۰ روزه درخواست ارائه پاسخ کرد که هزینه آن نیز به ترتیب ۳۰۰ لاری و ۱۸۰ لاری می باشد. که البته پیشنهاد ما ارائه این درخواست به صورت ۳۰ روزه می باشد.


در انتها نیز پس از مطالعه متن بالا چنانچه هرگونه پرسشی در ارتباط با مسائل مربوط به ثبت شرکت برای شما وجود دارد می توانید از چند طریق با ما در ارتباط باشید :

در ساعات غیر کاری :

 • تکمیل فرم مشاوره زیر که کارشناسان ما در اسرع وقت با شما در تماس خواهند بود.

در ساعات کاری: ( همه روزه بین ساعت ۹/۳۰ الی ۱۷/۳۰ به وقت تهران)

 • استفاده از پشتیبانی آنلاین سایت
 • تماس از طریق تلگرام یا واتس اپ با شماره های ما که در پایین صفحه آمده است.
 • مراجعه حضوری به دفتر ما در تفلیس که در پایین صفحه آمده است

آدرس : گرجستان ، تفلیس ، سابورتالو ، کازبیگی ۱۲A ، طبقه ۳

فرم درخواست مشاوره برای اقامت سرمایه گذاری