واحد پول
00995557900030
تفلیس ، میدان ساب چو ، خیابان زوراب کولیویدزه ، شماره 49
info@sisnogroup.com

اقامت دائم سرمایه گذاری در گرجستان

در ابتدا به این موضوع اشاره می کنیم که اگر سوالی برای شما پیش آمد ، کارشناسان Sisno Group آماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره رایگان از دو طریق پشتیبانی آنلاین سایت و یا تماس و ارسال پیام از طریق واتساپ و تلگرام با شماره هایی که در پایین صفحه وجود دارد هستند.لازم به ذکر است کارشناسان ما همه روزه از ساعت ۱۰/۳۰ الی ۱۸/۳۰ به وقت تهران آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره رایگان هستند.

در توضیح اقامت دائم سرمایه گذاری در گرجستان باید از اینجا شروع کنیم که چنانچه یک فرد خارجی مبلغ ۳۰۰ هزار دلار آمریکا در شرکت و کسب و کار سرمایه گذاری کرده باشد که به تایید ارزیاب رسمی مورد تایید دولت گرجستان برسد پس از تکمیل مدارک در ذیل به شرح آن می پردازیم می تواند به اداره خدمات عمومی ( ساختمان قارچی ) مراجعه کرده و درخواست اقامت پنج ساله دهد .

چنانچه مدارک وی کامل و بدون نقص باشد اقامت گرجستان در اختیار او قرار می گیرد اماً این اقامت برای تبدیل اقامت دائم مشروط به این است که گردش سالیانه کسب و کار و شرکت در سال اول حداقل ۵۰ هزار دلار ، سال دوم حداقل ۱۰۰ هزار دلار و در سال سوم و چهارم و پنجم حداقل ۱۲۰ هزار دلار آمریکا باشد که شخص هر ساله گزارش این گردش مالی را که در سیستم مالیات ثبت شده است را به اداره مربوطه ارائه دهد ، چنانچه فرد این کار را به مدت پنج سال انجام دهد .

پس از اتمام سال پنجم می تواند درخواست اقامت دائم دهد و اقامت دائم سرمایه گذاری در گرجستان را دریافت نماید . پس از دریافت اقامت دائم گرجستان چنانچه شخص بتواند در آزمون ها و مصاحبات مربوط به زبان گرجی ، فرهنگ ، تاریخ و جغرافیا موفق شود و همچنین مدارک وی قانع کننده باشد که وی مستحق گرفتن حق شهروندی می باشد موفق به دریافت پاسپورت ( شهروندی ) گرجستان می شود . کارشناسان و وکلای مجموعه sisnogroup از ابتدای راه اندازی کسب و کار تا اخذ اقامت دائم و شهروندی در کنار شما عزیزان هستند .

ابتدا به توضیح این می پردازیم که قانون درباره اخذ اقامت گرجستان با ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار چیست ؟ طبق قانون هر فرد خارجی که درآمدش پنج برابر حداقل دستمزد کارکنان متوسط تعیین شده در کشور گرجستان ( یعنی حداقل حدود ۱۰۰۰ لاری ) باشد و همچنین شرکتی که در آن کار می کند و یا راه اندازی کرده است به ازای هر اتباع خارجی که قصد اخذ اقامت دارند حداقل ۵۰ هزار لاری گردش مالی سالیانه داشته باشد ، می تواند اقامت کشور گرجستان را دریافت کند .

حال این موضوع را به زبان ساده تری شرح می دهیم . شما پس از ورود به خاک گرجستان ابتدا اقدام به ثبت شرکت در گرجستان برای موضوع فعالیتی خود کرده و سپس اقدام به اخذ کد مالیاتی می کنید و پس از استخدام حسابدار رسمی مورد تایید دولت گرجستان که اولین قدم برای شما می باشد ، اقدام به راه اندازی کسب و کار خود با انجام کارهایی همچون اجاره محل دفتر یا کسب ، استخدام پرسنل و خرید لوازم اولیه و … می کنید .

پس از آنکه گردش مالی شرکت یعنی مجموع کلی هزینه ها و درآمد ها به صورت کاملاً واقعی و قانونی که قابل رصد در اداره مالیات بود از حداقلی که در بالا به آن اشاره شد رسید ، کارشناسان ما که از روز اول تمامی عملکرد شما را برای شرکت مدیریت کرده اند ، با هماهنگی های مربوطه با حسابدار شرکت اقدام به تکمیل و تشکیل پرونده شما برای درخواست اقامت می کنند .

مدت زمان درخواست اقامت با ثبت شرکت در گرجستان مانند سایر اقامت ها سه نوع می باشد که با توجه به درخواست شما هزینه آن متفاوت است : ۱۰ روزه ، ۲۰ روزه و ۳۰ روزه که البته پیشنهاد ما ارائه درخواست و تقاضای پاسخ آن پس از ۳۰ روز می باشد .

شما پس از ارائه درخواست و دریافت جواب در موعد مقرر دو حالت پیش رو خواهید داشت :

 • جواب مثبت : در این حالت شما پس از دریافت جواب مثبت اقدام به درخواست صدور کارت می کنید که ظرف مدت ۱۰ روز کاری بعد آماده خواهد شد .
  پس از دریافت کارت اقامت گرجستان خود می توانید برای همسر ، فرزندان و پدر مادر خود نیز اقامت دریافت کنید .
 • جواب منفی : در این حالت به شما جواب منفی داده شده و به مدت ۳۰ روز زمان داده می شود تا نسبت به رای صادره از سوی اداره مهاجرت گرجستان در دادگاه شکایت کنید . نکته مهم این است که از این اتفاق نترسید و بدانید چنانچه شما واقعاً اقدام به راه اندازی کسب و کار قانونی کرده اید و همه مدارک لازم را داشته و تمامی قوانین را رعایت کرده اید احتمال موفقیت شما بیش از ۸۵ درصد می باشد .

کارشناسان و وکلای مجموعه Sisno Group از روز اول تا لحظه دریافت کارت شما و اعضای خانواده محترمتان در کنار شما هستند و تمامی احتیاجات شما را پاسخگو خواهند بود .

مراحل دریافت اقامت دائم سرمایه گذاری گرجستان

پس از مراجعه به شرکت و مشاوره رایگان با کارشناسان و سپس وکلای مجرب Sisno Group اولین مرحله تکمیل پرونده اقامت شما با کمک حسابدار شرکت شما می باشد پس از آن علاوه بر ارتباط بین حسابدار و وکیل ، یک ارزیاب رسمی نیز وارد عمل شده و گزارشات را بررسی کرده و ارزیابی خود را نسبت به سرمایه گذاری شما اعلام می نماید. پیشنهاد ما برای افرادی که قصد دریافت این اقامت را دارند این است که ابتدا از طریقی دیگر اقامت موقت گرجستان را دریافت نمایند و سپس اقدام به شروع تکمیل پرونده خود برای دریافت اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری کنند.

مدارک مورد نیاز برای درخواست اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری

 • حضور شخص به همراه اصل پاسپورت
 • ترجمه پاسپورت به زبان گرجی
 • گزارش ارزیابی توسط ارزیاب رسمی
 • تأییدیه توسط یکی از اعضای دولت یا سه نفر گرجی معتبر
 • عکس ( که در اداره دولتی گرفته می شود )
 • پرداختی های دولتی
سرمایه گذاری در گرجستان

مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت ثبت شرکت

 • حضور شخص
 • عکس ( که در اداره خدمات عمومی گرفته می شود)
 • اصل پاسپورت و ترجمه پاسپورت به زبان گرجی
 • فرم تکمیل شده توسط وکیل
 • مدارک جمع آوری شده از اداره مالیات
 • داشتن حداقل ۴۰ روز از زمان ویزای شما
 • پرداختی های دولتی
اقامت ثبت شرکت گرجستان

مدت زمان دریافت پاسخ درخواست اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری با سایر اقامت های متفاوت است که می توان به دو صورت ۲۰ روزه و ۳۰ روزه درخواست ارائه پاسخ کرد که هزینه آن نیز به ترتیب ۳۰۰ لاری و ۱۸۰ لاری می باشد. که البته پیشنهاد ما ارائه این درخواست به صورت ۳۰ روزه می باشد.

فرم درخواست مشاوره برای اقامت سرمایه گذاری