واحد پول
00995557900030
تفلیس ، سابورتالو کازبیگی 12A ، طبقه 3
info@sisnogroup.com

اقامت دائم سرمایه گذاری در گرجستان

در ابتدا به این موضوع اشاره می کنیم که اگر سوالی برای شما پیش آمد ، کارشناسان sisno group آماده پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره رایگان از دو طریق پشتیبانی آنلاین سایت و یا تماس و ارسال پیام از طریق واتساپ و تلگرام با شماره هایی که در پایین صفحه وجود دارد هستند.لازم به ذکر است کارشناسان ما همه روزه از ساعت ۱۰/۳۰ الی ۱۸/۳۰ به وقت تهران آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره رایگان هستند.


اقامت سرمایه گذاری در گرجستان

در توضیح اقامت دائم سرمایه گذاری در گرجستان باید از اینجا شروع کنیم که چنانچه یک فرد خارجی مبلغ ۳۰۰ هزار دلار آمریکا در شرکت و کسب و کار سرمایه گذاری کرده باشد که به تایید ارزیاب رسمی مورد تایید دولت گرجستان برسد پس از تکمیل مدارک در ذیل به شرح آن می پردازیم می تواند به اداره خدمات عمومی ( ساختمان قارچی ) مراجعه کرده و درخواست اقامت پنج ساله دهد .

چنانچه مدارک وی کامل و بدون نقص باشد اقامت گرجستان در اختیار او قرار می گیرد اماً این اقامت برای تبدیل اقامت دائم مشروط به این است که گردش سالیانه کسب و کار و شرکت در سال اول حداقل ۵۰ هزار دلار ، سال دوم حداقل ۱۰۰ هزار دلار و در سال سوم و چهارم و پنجم حداقل ۱۲۰ هزار دلار آمریکا باشد که شخص هر ساله گزارش این گردش مالی را که در سیستم مالیات ثبت شده است را به اداره مربوطه ارائه دهد ، چنانچه فرد این کار را به مدت پنج سال انجام دهد .

پس از اتمام سال پنجم می تواند درخواست اقامت دائم دهد و اقامت دائم سرمایه گذاری در گرجستان را دریافت نماید . پس از دریافت اقامت دائم گرجستان چنانچه شخص بتواند در آزمون ها و مصاحبات مربوط به زبان گرجی ، فرهنگ ، تاریخ و جغرافیا موفق شود و همچنین مدارک وی قانع کننده باشد که وی مستحق گرفتن حق شهروندی می باشد موفق به دریافت پاسپورت ( شهروندی ) گرجستان می شود . کارشناسان و وکلای مجموعه sisnogroup از ابتدای راه اندازی کسب و کار تا اخذ اقامت دائم و شهروندی در کنار شما عزیزان هستند .

مراحل دریافت اقامت دائم سرمایه گذاری گرجستان

پس از مراجعه به شرکت و مشاوره رایگان با کارشناسان و سپس وکلای مجرب sisno group اولین مرحله تکمیل پرونده اقامت شما با کمک حسابدار شرکت شما می باشد پس از آن علاوه بر ارتباط بین حسابدار و وکیل ، یک ارزیاب رسمی نیز وارد عمل شده و گزارشات را بررسی کرده و ارزیابی خود را نسبت به سرمایه گذاری شما اعلام می نماید. پیشنهاد ما برای افرادی که قصد دریافت این اقامت را دارند این است که ابتدا از طریقی دیگر اقامت موقت گرجستان را دریافت نمایند و سپس اقدام به شروع تکمیل پرونده خود برای دریافت اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری کنند.

مدارک مورد نیاز برای درخواست اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در گرجستان
 • حضور شخص به همراه اصل پاسپورت
 • ترجمه پاسپورت به زبان گرجی
 • گزارش ارزیابی توسط ارزیاب رسمی
 • تأییدیه توسط یکی از اعضای دولت یا سه نفر گرجی معتبر
 • عکس ( که در اداره دولتی گرفته می شود )
 • پرداختی های دولتی
 • مدارکی که وکلای شرکت sisno group با کمک حسابدار شرکت شما برای قدرتمند کردن پرونده فراهم کرده اند.

مدت زمان دریافت پاسخ درخواست اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری با سایر اقامت های متفاوت است که می توان به دو صورت ۲۰ روزه و ۳۰ روزه درخواست ارائه پاسخ کرد که هزینه آن نیز به ترتیب ۳۰۰ لاری و ۱۸۰ لاری می باشد. که البته پیشنهاد ما ارائه این درخواست به صورت ۳۰ روزه می باشد.


در انتها نیز پس از مطالعه متن بالا چنانچه هرگونه پرسشی در ارتباط با مسائل مربوط به ثبت شرکت برای شما وجود دارد می توانید از چند طریق با ما در ارتباط باشید :

در ساعات غیر کاری :

 • تکمیل فرم مشاوره زیر که کارشناسان ما در اسرع وقت با شما در تماس خواهند بود.

در ساعات کاری: ( همه روزه بین ساعت ۹/۳۰ الی ۱۷/۳۰ به وقت تهران)

 • استفاده از پشتیبانی آنلاین سایت
 • تماس از طریق تلگرام یا واتس اپ با شماره های ما که در پایین صفحه آمده است.
 • مراجعه حضوری به دفتر ما در تفلیس که در پایین صفحه آمده است

آدرس : گرجستان ، تفلیس ، سابورتالو ، کازبیگی ۱۲A ، طبقه ۳

فرم درخواست مشاوره برای اقامت سرمایه گذاری