Vazhapshavela st 78a
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان

اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان

اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان

اخذ اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان یکی از راه های دریافت اقامت برای دانش آموزان و والدین آن ها می باشد

هر فردی که در مدارس مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش گرجستان در حال تحصیل باشد می تواند اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان را در طول دوره تحصیل خود دریافت نماید.

گرجستان یکی از بهترین کشور های دنیا برای تحصیل دانش آموزان است و امکانات جامعی در زمینه تحصیل دانش آموزان در کتار هزینه های بسیار مناسب فراهم آورده است. استاندارد های تحصیل و آموزش در این کشور مطابق با استانداردهای آموزشی اتحادیه اروپا تدوین شده است در حالیکه گرجستان از نظر هزینه تحصیل و هزینه زندگی بسیار مقرون به صرفه‌تر از دیگر کشورهای اروپایی است. اگر به دنبال تحصیل فرزندان خود در خارج از کشور هستید به دلایل متعددی که در ادامه به آن اشاره می کنیم ، می توانید به اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان نیز توجه ویژه ای داشته باشید. در این مطلب قصد داریم تا درباره نحوه اخذ اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان و اعضای خانواده آن ها را بررسی کنیم.

اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان
اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان

درباره نحوه دریافت اقامت تحصیلی گرجستان برای دانشجویان بیشتر بخوانید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان

  • 1فرم تکمیل شده درخواست اقامت دانش آموزی
  • 2حضور شخص تقاضا دهنده به همراه پاسپورت و ترجمه آن به زیان گرجی
  • 3گواهی عدم سوءپیشینه از کشور سفارت جمهوری اسلامی ایران در گرجستان (برای افراد 14 سال به بالا)
  • 4مدرک اثبات مالی (گزارش حساب بانکی یا فیش حقوقی یکی از والدین)
  • 5داشتن حداقل 40 روز از زمان ویزا
  • 6گواهی تحصیلی صادره از مدرسه

مراحل ثبت نام مدرسه و دریافت اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان

پس از مراجعه به شرکت سیسنو گروپ و اخذ مشاوره رایگان برای ثبت نام در مدرسه و اخذ اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان از کارشناسان مجرب ، با توجه به بودجه سالیانه مدنظر خانواده برای تحصیل فرزندان در گرجستان ، برای بازدید مدارس هماهنگی های لازم انجام شده و والدین به همراه فرزند در کنار کارشناس به بازدید مدارس رفته تا والدین از نزدیک بتوانند مدارس گرجستان را ببینند و با یکدیگر مقایسه کنند و بهترین انتخاب را انجام دهند. پس از انتخاب مدرسه نوبت به ارائه مدارک مورد نیاز ثبت نام که در بالا اشاره کردیم می رسد. پس از آماده کردن قرارداد اولیه ، کارشناسان ما مدارک را برای تأییدیه های لازم به اداره آموزش و پرورش گرجستان تحویل می دهند تا تأییدیه تحصیلی و کد دانش آموزی صادر شود. صدور این مدارک بین 30 تا 40 روز زمان می برد .پس از این مرحله پیش فاکتور پرداخت کل یا بخشی از شهریه ( بنا به توافق با مدرسه مورد نظر ) صادر و پس از پرداخت آن ، قرارداد نهایی مدرسه آماده و به امضا والدین می رسد و در این مرحله می توان گواهی اشتغال به تحصیل را از مدرسه درخواست داد که اصلی ترین مدرک برای دریافت اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان است.

اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان
اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان

نکته مهم این است که مرحله تهیه مدارک و تأیید آن توسط وزارت آموزش و پرورش گرجستان فقط برای سال اول انجام می پذیرد و در سالهای بعدی فقط واریز وجه و امضای قرارداد برای ثبت نام کافیست. پس از دریافت گواهی اشتغال به تحصیل با تکمیل مدارک به همراه وکیل اداره خدمات عمومی مراجعه کرده و درخواست اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان را می دهیم. پاسخ این درخواست اقامت گرجستان نیز همانند سایر اقامت ها در سه حالت سی روزه ، بیست روزه و ده روزه به ترتیب با پرداخت 210 لاری ، 330 لاری و 410 لاری آماده خواهد شد.پس از آماده شدن پاسخ اقامت ، مجدد به همراه وکیل به اداره مهاجرت مراجعه کرده و درخواست صدور کارت اقامت می دهیم و کارت پس از گذشت 10 روز کاری آماده خواهد شد.پس از اخذ اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان والدین نیز می توانند با ارائه مدارک درخواست اقامت خود را ثبت کنند.

اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان

درباره مدارس گرجستان و شرایط و شهریه های آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سوالات متداول اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان

1برای تکمیل مدارک جهت اخذ اقامت گرجستان برای دانش آموزان چه مدت زمان لازم است؟

برای تکمیل مدارک در حدود سه روز کاری زمان لازم است

2اگر که از زمان ویزا کمتر از چهل روز باقی مانده باشد چپونه می توان برای درخواست اقامت تحصیلی گرجستان برای دانش آموزان اقدام کرد؟

یک راه حل نوشتن درخواست مدت زمان برای ویزا از اداره مهاجرت است و راه دیگر خروج از کشور و بازگشت مجدد است.

3 آیا برای والدین می توان اقامت گرفت؟

بله ، چنانچه که فرزند از طریق تحصیل در گرجستان اقامت دریافت کرده باشد والدین نیز می توانند درخواست اقامت بدهند.

4 بدون تایید آموزش و پرورش امکان ثبت نام در مدرسه وجود دارد؟

خیر ، ثبت اطلاعات دانش آموز در آموزش و پرورش جهت گرفتن کد دانش آموزی اجباریست.

چنانچه با مطالعه متن فوق ، در رابطه با تحصیل در گرجستان و اقامت دانش آموزی گرجستان نیاز به مشاوره داشتید، کارشناسان ما برای ارائه مشاوره رایگان در کنار شما هستند

فیلترها
Sort
display