Vazhapshavela st 78a
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

اعتبار پاسپورت گرجستان

اعتبار پاسپورت گرجستان
اعتبار پاسپورت گرجستان
تیم تولید محتوا
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اعتبار پاسپورت گرجستان

با توجه به اینکه در بین افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای مختلف را دارند همیشه یکی از مهم ترین مسائل دریافت پاسپورت آن کشور است و مهم تر از آن رتبه بندی و اعتبار آن پاسپورت نیز برای افراد حائز اهمیت است ، در این مطلب قصد داریم با اعلام رتبه بندی پاسپورت های جهان به شما درباره اعتبار پاسپورت گرجستان نیز توضیح کوچکی بدهیم:

اعتبار پاسپورت گرجستان

دارندگان پاسپورت گرجستان یا به عبارتی افرادی که شهروندی گرجستان را دارند می توانند به 56 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنند و برای 37 کشور در زمان ورود به کشور ویزا به آنها تعلق می گیرد و برای 103 کشور نیازمند دریافت ویزا هستند. در بین کشورهای بدون نیاز به ویزا و یا ویزای فرودگاهی کشورهای بزرگی ازجمله کشورهای عضو اتحادیه اروپا وجود دارد.

در رتبه بندی جهانی اعتبار پاسپورت گرجستان در جایگاه 31 ام قرار دارد که این عدد برای یک کشور در حال پیشرفت جایگاه بسیار مناسبی می باشد و همچنین لازم به ذاکر است که اعتبار پاسپورت گرجستان در پنج سال گذشته 37 رتبه رشد داشته است و برخی کارشناسان پیش بینی رشد 15 رتبه ای را برای پنج سال آینده آن متصور هستند.

امیدواریم از مطلب فوق استفاده کرده باشید و چنانچه قصد دارید درباره اعتبار پاسپورت گرجستان اطلاعات بیشتری داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.

انصراف از نظر
دسته بندی ها
فیلترها
Sort
display