واحد پول
00995557900030
تفلیس ، سابورتالو کازبیگی 12A ، طبقه 3
info@sisnogroup.com

راه های دریافت اقامت گرجستان

اقامت ثبت شرکت

اقامت ثبت شرکت

دریافت اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار توسط وکلا و کارشناسان مجرب

اقامت تحصیلی

اقامت تحصیلی

مشاوره و ثبت نام در مراکز آموزشی معتبر و دریافت اقامت تحصیلی گرجستان در کوتاهترین زمان

اقامت خرید ملک

اقامت خرید ملک

خرید ملک در گرجستان همراه با دریافت اقامت گرجستان توسط وکلا و کارشناسان مجرب

اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری

مشاوره و دریافت اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری در کسب و کار

آشنایی با راه های دریافت اقامت گرجستان

کشور گرجستان یکی از کشور های خوب برای مهاجرت و راه اندازی کسب و کار برای مهاجرین میباشد که گروه sisnogroup تلاش بر این دارد ایرانیان عزیزی که قصد مهاجرت به گرجستان را دارند در این زمینه راهنمایی و همراهی کند . در ادامه به توضیح مختصری در مورد انواع راه های اقامت گرجستان می پردازیم .

اقامت گرجستان
اقامت گرجستان

اقامت خرید ملک

دریافت این نوع اقامت بسیار ساده و در عین حال بهترین روش دریافت اقامت موقت گرجستان بصورت یکساله و پنج ساله می باشد . برای اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک باید ملکی به ارزش ۱۰۰ هزار دلار آمریکا خریداری نموده ( به غیر از زمین کشاورزی ) و برای خود و خانواده اقامت کشور گرجستان را دریافت نمایید .

برای توضیحات بیشتر کلیک کنید >>

مهاجرت به گرجستان
مهاجرت به گرجستان

اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت

یکی دیگر از راه های اخذ اقامت گرجستان ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در کشور گرجستان می باشد . نام دیگر اقامت گرجستان با ثبت شرکت اقامت کاری گرجستان می باشد که برای دریافت این نوع اقامت ابتدا می بایست یک شرکت ثبت نمایید و پس از آن با راه اندازی شرکت یا مغازه با پرداخت مالیات و انجام بقیه دستورالعمل های لازم اقامت موقت یکساله و بعد از آن پنج ساله گرجستان را دریافت نمایید .

برای توضیحات بیشتر کلیک کنید >>

اخذ اقامت گرجستان
اخذ اقامت گرجستان

اقامت تحصیلی گرجستان

اقامت تحصیلی گرجستان برای افرادی می باشد که قصد ادامه تحصیل در مقطع دانشگاهی را دارند و از زمان شروع تحصیل و تایید دانشگاه مورد نظر در گرجستان تا پایان تحصیل و دریافت مدرک بصورت موقت می توانند اقامت کشور گرجستان را دریافت کنند .

برای توضیحات بیشتر کلیک کنید >>

دریافت اقامت گرجستان
دریافت اقامت گرجستان

اقامت دائم سرمایه گذاری در گرجستان

دو روش برای دریافت اقامت دائم گرجستان وجود دارد که یکی از این روش سرمایه گذاری در گرجستان می باشد . برای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری باید حداقل مبلغ ۳۰۰ هزار دلار آمریکا را در کشور گرجستان سرمایه گذاری کنید که بعد از آن با گذراندن مراحل اداری و انجام اصول این نوع اقامت بصورت دائم اقامت کشور گرجستان را برای خود و خانوادتان اخذ نمایید .

برای توضیحات بیشتر کلیک کنید >>

اقامت کشور گرجستان
اقامت کشور گرجستان

اقامت دائم خرید ملک در گرجستان

روش دیگر برای دریافت اقامت دائم گرجستان خرید ملک به ارزش حداقل ۳۰۰ هزار دلار آمریکا می باشد. شما می توانید حتی با خرید چند ملک که جمع ارزش آن بیشتر از ۳۰۰ هزار دلار شود این نوع اقامت را دریافت نمایید . البته ارزش گذاری ملک توسط بازرس صورت می گیرد نه قیمت توافق شما و مالک . ملک مورد نظر نباید زمین کشاورزی باشد . شما میتوانید در این نوع اقامت برای خانواده خود هم اقامت گرجستان را دریافت کنید .

برای توضیحات بیشتر کلیک کنید >>

اقامت گرجستان
اقامت گرجستان

اخبار و مقالات