واحد پول
00995557900030
تفلیس ، میدان ساب چو ، خیابان زوراب کولیویدزه ، شماره 49
info@sisnogroup.com

اقامت گرجستان

اقامت تحصیلی

اقامت تحصیلی

مشاوره و ثبت نام در مراکز آموزشی معتبر و اخذ اقامت گرجستان کوتاهترین زمان

اقامت خرید ملک

اقامت خرید ملک

خرید ملک در گرجستان همراه با دریافت اقامت گرجستان توسط وکلا و کارشناسان مجرب

شرایط اقامت گرجستان

کشور گرجستان یکی از کشور های خوب برای مهاجرت و راه اندازی کسب و کار برای مهاجرین میباشد که گروه sisnogroup تلاش بر این دارد ایرانیان عزیزی که قصد مهاجرت به گرجستان را دارند در این زمینه راهنمایی و همراهی کند . در ادامه به توضیح مختصری در مورد انواع راه های اقامت گرجستان می پردازیم .

اقامت گرجستان
اقامت گرجستان

اقامت از طریق خرید ملک

دریافت این نوع اقامت بسیار ساده و در عین حال بهترین روش دریافت اقامت موقت بصورت یکساله و پنج ساله می باشد . برای اقامت از طریق خرید ملک باید ملکی به ارزش ۱۰۰ هزار دلار آمریکا خریداری نموده ( به غیر از زمین کشاورزی ) و برای خود و خانواده اقامت دریافت نمایید . به ویژه خرید آپارتمان در گرجستان که به سبک نوین و اروپایی طراحی شده اند .

روش دیگر اقامت خرید ملک

روش دیگر برای اقامت دائم گرجستان خرید ملک به ارزش حداقل ۳۰۰ هزار دلار آمریکا می باشد. شما می توانید حتی با خرید چند ملک که جمع ارزش آن بیشتر از ۳۰۰ هزار دلار شود این نوع اقامت دریافت نمایید . البته ارزش گذاری ملک توسط بازرس صورت می گیرد نه قیمت توافق شما و مالک . ملک مورد نظر نباید زمین کشاورزی باشد . شما میتوانید در این نوع اقامت برای خانواده خود هم اقامت را دریافت کنید .

برای توضیحات بیشتر کلیک کنید >>

مهاجرت به گرجستان
مهاجرت به گرجستان

اقامت تحصیلی

اقامت تحصیلی برای افرادی می باشد که قصد ادامه تحصیل در مقطع دانشگاهی را دارند و از زمان شروع تحصیل و تایید دانشگاه مورد نظر در گرجستان تا پایان تحصیل و دریافت مدرک بصورت موقت می توانند اقامت دریافت کنند . تحصیل در گرجستان بویژه تحصیل پزشکی در گرجستان بهترین راه برای ادامه تحصیل دوستانی میباشد که قصد دریافت مدرک بین المللی را دارند .

برای توضیحات بیشتر کلیک کنید >>

اقامت سرمایه گذاری در گرجستان

دو روش برای دریافت اقامت دائم گرجستان وجود دارد که یکی از این روش سرمایه گذاری در گرجستان می باشد . برای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری باید حداقل مبلغ ۳۰۰ هزار دلار آمریکا را در کشور گرجستان سرمایه گذاری کنید که بعد از آن با گذراندن مراحل اداری و انجام اصول این نوع اقامت بصورت دائم اقامت برای خود و خانوادتان اخذ نمایید . این نوع سرمایه گذاری بصورتی میباشد که شما با سرمایه خود کسب کار راه اندازی کنید که برای راه اندازی کسب و کار نیاز به ثبت شرکت در گرجستان را دارید که تیم متخصص سیسنو در این زمینه نیز شما را همراهی می کند .

یکی دیگر از راه های اقامت ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در کشور گرجستان می باشد . نام دیگر سرمایه گذاری در گرجستان اقامت کاری می باشد که برای دریافت این نوع اقامت ابتدا می بایست یک شرکت ثبت نمایید و پس از آن با راه اندازی شرکت یا مغازه با پرداخت مالیات و انجام بقیه دستورالعمل های لازم اقامت موقت یکساله و بعد از آن پنج ساله گرجستان را دریافت نمایید .

برای توضیحات بیشتر کلیک کنید >>

اخبار و مقالات