49 Zurab Kvlividze St, Tbilisi, Georgia
[00995] 557000256 شماره تماس
جستجو

آیا می خواهید بدانید روش کار یک تیم حرفه ای در طراحی داخلی چگونه است ؟

آیا می خواهید بدانید روش کار یک تیم حرفه ای در طراحی داخلی چگونه است ؟
ادمین سایت
زمان مطالعه: ۵ دقیقه

حتما برای شما هم پیش آمده که قصد ایجاد تغییر در فضای کار یا زندگی خود را داشته اید و به دنبال یک تیم متخصص طراحی داخلی باشید. از این رو در این مطلب برآن شدیم تا ویژگی های فنی یک تیم حرفه ای طراحی را برای شما بازگو کنیم..

تاکید بر اصول و قواعد کار، مدیریت بودجه، برنامه ریزی و زمان بندی طرح، شرایط را برای اجرای موفق پروژه بر مبنای خواسته ها و نیاز مخاطب فراهم می سازد. آنالیز دقیق فضا از جمله اندازه، شکل و کاربری فضا مواردی هستند که از همان ابتدا باید مورد توجه ویژه تیم طراحی قرار بگیرد.

فاز اجرایی : ارتباط نزدیک اعضای یک تیم حرفه ای در تمام مراحل پروژه با مخاطبان ، باعث ایجاد روند هماهنگ در اجرای کار خواهد شد . برای هر پروژه پکیج کاملی از اطلاعات و داده های مورد نیاز مخاطب شامل اطلاعات ایده طرح تا نقشه های اجرایی ، جداول معرفی مصالح قابل استفاده ، ابعاد و اندازه های تمامی عناصر طراحی شده پروژه و جدول برآورد هزینه نیاز است تا در اختیار مخاطب قرار گیرد..

مرحله اول ، مشاوره حضوری : کارشناسان Sisno Groupدر محل پروژه مورد نظر حاضر شده و علاوه بر آشنایی با چهارچوب ذهنی مخاطب و بررسی فضا در مورد روند انجام پروژه مشتری را راهنمایی خواهند کرد. مرحله دوم ، برداشت اندازه : در این مرحله تهیه پلان از فضا و برداشت تمامی اندازه های آن توسط کارشناسان شروع می شود.

مرحله سوم ، ایده پردازی : ایده طرح به وسیله نرم افزارهای تخصصی جهت ارائه به کارفرما آماده می شوند . پس از آن تغییرات مد نظر ایشان روی طرح اعمال شده و طرح نهایی بدست می آید. مرحله چهارم ، برآورد پروژه : طرح نهایی توسط تیم فنی Sisno Group بررسی شده و جداول برآورد مبالغ هزینه اجرای آن به صورت دقیق و با در نظر گرفتن تمامی عنصرها و متریال های در نظر گرفته شده به کارفرما ارائه می شود . مرحله آخر ، اجرای پروژه : در این مرحله طرح مورد نظر با تمامی جزئیات قید شده در مدارک طراحی به اجرا درآمده و پروژه با در نظر گرفتن زمان بندی توافق شده تحویل کارفرما خواهد شد .

امیدواریم از مطالعه این مطلب لذت برده باشید ، چنانچه دوست دارید که مطالب بیشتری درباره شهر تفلیس بدانید و محله های جدیدتر شهر تفلیس را بشناسید مقاله های ما را دنبال کنید و چنانچه نیاز به هرگونه مشاوره رایگان در خصوص گرجستان داشتید همکاران ما در کنار شما هستند..

انصراف از نظر
دسته بندی ها
فیلترها
Sort
display